”A të del koha të bësh se ks”. Ardit Gjebrea siç nuk e kemi parë kurrë, jep përgjigjen e pazakontë: Do habitesh, por…

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka qenë i ftuar në emisionin “Why Not” ku i.

“Më kanë shkelur çdo ditë të jetës”. Flori me zemër të thyer, ‘zbulon “hipokritët”: Për ditëlindje më surprizuan, por….

Kantautori Flori Mumajesi ka bërë dje 38-vjeç. Me anë të një postimi në Instagram, Flori.

“Po afron, shumë shpejt unë do…”. Armina Mevlani habit fansat, zbulon lajmin e pa.pritur…

Blogerja Armina Mevlani në një intervistë për “revistaëho”, tha se e sheh shumë shpejt veten.

“Nëse do lije Gazetarinë çfarë do zgjidhje?”. Jonida Shehu habit fansat

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel’,  Jonida Shehu ka zbuluar në Instastory për ndjekësit profesionin.

Keni probleme me tretjen? Zorrët tuaja bëjnë zhurmë të çuditshme? Ja zgjidhja, këta 3 përbërës bëjnë mrekulli

Ujë, kanellë dhe tërshërë. Këta janë 3 përbërësit për një tretje të mirë. Për përgatitjen.

“As vithet e mbushura dhe as gjoksi…”. Olti Curri i ‘përvishet’ Alketa Vejsiut, e ‘bën për ujë të ftohtë’: Para anestezisë, doktori sheh SMS….

Një status i Alketa Vejsiut e cxila shprehej se as buzët e fryra, as fotot.

“Tentuan të me shesin imazhin, unë e di kush,,,”. Einxhel Shkira shokon me deklaratën: Pjeshka mbi….

Moderatorja e njohur, Einxhel Shkira ka marrë vendimin për të hequr dorë nga projektet televizive..

“Kjo ka ikur nga trutë”. Arbana Osmani zbulon të vërtetën, a ka ikur Xhemi Shehu nga Top Channel apo vetëm nga Portokallia?

Zërat për largimin e moderatores Xhemi Shehu nga ‘Portokallia’ kanë nisur disa muaj më parë,.

Bora Zemani ‘heq’ dorë nga ‘Treshat’, zbulon projektin e ri, ja ku do e shohim në shtator

Moderatorja e njohur Bora Zemani ka dhënë sot një lajm për të gjithë fansat e.

Zbulojeni tani, ja 8 arsyet përse koka juaj dhemb çdo ditë

Dhimbja e kokës është gati e përditshme? Nëse keni dhembje të forta dhe të shpeshta.