“Si do veproje po të tradhëtonte Shkëlzeni?”. Armina sho.kon fansat, jep përgjigjen e papritur

Blogerja Armina Mevlani i ëhstë përgjigjur pyetjeve të disa prej fansave të saj në Instagram..

“Kështu është kur bo reklamë që pa gdhirë’. Xhemi ia ‘përplas në fytyrë’, ja gabimi që bëri Arbana, nuk i falet

Moderatorja Arbana Osmani shpeshherë ndan me ndjekësit receta në Instagram, ku ndër të tjera u.

“Unë isha me fat që…”. Elvana Gjata jep lajmin e mrekullueshëm, ç’i ka ndodhur motrës së saj?

Motra e Elvana Gjatës, sopranoja Migena Gjata ka realizuar një ndër ëndrrat më të mëdha.

“Kujdes, duken më të mëdha nga sa janë në të vërtetë”. Arbana ‘bën çorap’ fansat, për çfarë e ka fjalën? (FOTO)

Arbana Osmani është në pritje të ëmbël dhe me as sa kemi kuptuar nga deklaratat.

Inteligjenca e kësaj shenje është mahnitëse, ja cila shenjë mban ‘trofeun’ e zgjuarsisë

Shumë gjëra janë thënë për personalitetin e shenjës sonë të horoskopit, por cila është shenja.

E mbani mend Tilin? Nuk do e besoni dot se sa ka ndryshuar aktori, ja ku jeton

E mbani mend aktorin që ka luajtur rolin kryesor në filmin shqiptar  “Shoku ynë Tili”,.

La ‘Top Channel’, Moderatorja zbulon momentin më të tm.errshëm: Nuk para qaj, por…

Moderatorja e njohur Dojna Mema ka zbuluar dje se do të largohet nga Top Channel..

Si kurrë më parë, Andrra emocionon Sinanin, dedikimi i veçantë i saj po na përlot të gjithëve

Andrra Destani i ka bërë një dedikim tejet special bashkëshortit të saj, këngëtarit të njohur.

“E dashura e ish-burrit më…” Moderatorja e thotë troç: Ma kanë çuar mbrëmë, tradhëtia….

Moderatorja e njohur shqiptare Dajana Shabani i ka lënë dje hapësirë ndjekësve të saj në.

I hodhën akuzat e rënda, Luana Vjollca nuk duron më, reagon për herë të parë…

Moderatorja Luana Vjollca akuzohet shpesh nga fansat për fotoshop nëpër foto. Së fundmi moderatorja postoi.