Era Rusi habit Arian Çanin kur flet për të dashurin, ai mbetet pa fjalë në mes të emisionit

Ajo eshte nje nga këngëtaret met e dashura dhe me zerin e embel. Se fundmi.

I thonë të martohet se ngeli në derë, këngëtarja shqiptare bën premtimin bombë

Ajo eshte nje nga kengetaret e njohura dhe nder me te komentuarat ne muziken shqiptare..

E ftojnë në emision te Klani, por i nxjerrin të palarat këngëtares shqiptare, ja si reagon ajo

Ndryshe nga si jemi mësuar ta shikojmë në ekran, Mihrije Braha ka pranuar sot sfidën.

Këngëtarja shqiptare pasanike: Ju tregoj për burrat që mbajnë paralelisht 4 gra

Këngëtarja Shkëndije Mujaj njihet si femra pasanike nga Kosova, e cila bën përshtypje për zhveshjet.

Dikur nxirrte tufat me para në Instagram, sot reperi shqiptar i merr borxh babit

Reperi i njohur i muzikes shqiptare njihet për jetën luksoze, makinat e shtrenjta dhe tufat.

“E lashë në shtëpi të ndarë nga jeta mes njerëve dhe shkova këndova”, Irini Qirjako trondit me deklaratën e saj

Këngëtarja e njohur e muzikes popullore shqiptare Irini Qirjako ka treguar sot ne emisionin e.

Gazetari fëlliq keq këngëtaren e famshme, ia thotë troç para kamerave: Lahu se…

Këngëtarja me famë botërore Taylor Swift, eshte vene ne siklet gjate nje interviste pas përfundimit.

Çiljeta bën deklaratën e papritur për Albanin

Këngëtarja e dashur shqiptare Çiljeta Xhilaga ka përdorur Instagramin për të publikuar një mesazh për.

Robert Berisha i ftuar te Rudina lë pa fjalë fansat, tregon për gruan ato që nuk ua merr mendja!

Marredhenien e tyre shpesh mund te thuhet se eshte per t’u pasur zili. Por se.

Humbja e nënës së Elsa Lilës, i vëllai dedikim prekës në rrjetet sociale

Avokati Saimir Vishaj ka postuar një foto në FB, të motrës së tij, me postimin.