Shteti lak.uriq

Nga Ana Shkreli Lisi Në mbledhjen e Qeverisë së 27 nëntorit, kur kryeministri Edi Rama.

Çfarë fitimesh do të kenë tani disa kompani…/ Paralajmërim i fortë, ja ç’do ndodhë në Shqipëri pas tërmetit

Nga Artan Fuga Midis humanizmit dhe barbarisë Cfarë fitimesh do të kenë tani disa kompani.

Boll kërkuam c*cëmëdha apo buzëtrasha, jepjani kurorën me diamantë vajzës më të bukur shqiptare, Luljeta Bozo

Nga Bledi Mane-Public Enemy Ka qysh prej vitit të largët 1998 që organizon konkursin e.

Ngjela tregon kush e mbron mafien e ndërtimit dhe pyet: A do e godasë SHBA?

Avokati Spartak Ngjela akuzon mafien e ndërtimit në vend si përgjegjëse për tragjedinë e krijuar.

Rama ka hall të shpëtojë vetëm veten e vet dhe vetëm veten e vet

Nga Enkel Demi Kjo solloratje e tij nëpër rrënoja, përlotjet, ngashërimet, hakërimet, humori i pavend e.

Të gjitha kostot e tërmetit janë të përballueshme me përjashtim të keqqeverisjes

Shqipëria varrosi të dielën një pjesë të 50 viktimave të tërmetit të 26 nëntorit dhe.

Nikollë Lesi: Basha amator, është bërë lolo i aktorit Edi Rama

Nga Nikoll Lesi Tragjedia e tërmetit nxori në skenë, përveç shumë problemeve të mëdha me.

Berat Buzhala: Më i rrezikshëm se tërmeti, është Rama

Dallimi i vetëm në këtë krahasim është se në Shqipëri vërtet kishte tërmet. Sido që.

FAKTE: Pas tërmetit Turqia arrestoi 279 zyrtarë, ndërtues dhe urbanistë / Po Shqipëria?

Nga Kreshnik Spahiu Pardje lexova statusin e kuçedrës së politikës 30 vjeçare (Sali Berishës), i.

“Nuk duam që Edi Rama të na dojë si fëmijët e tij”

Nga Armand Shkullaku Në 48 orët e para të tragjedisë, pothuajse të gjithë e ndalëm.