Gjekmarkaj: Katolikët e Shkodrës të padisin Edi Ramën për dëmtim imazhi

Kuotat e Kryeministrit Edi Rama në qytetin e Shkodrës në momentin qe po flasim janë.

Ilir Meta kërkon “nënshtetësi” kosovare? Lajm i bujshëm

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta, është në vazhdën e një seriali të gjatë pushimesh jashtë.

Populli s’duhet shkatërrojë varrezat turke, por të varrosë 4 varrexhinjtë e Shqipërisë

Nga Kreshnik Spahiu Sapo lexova në rrjetet sociale, që disa “patriotë” do grupohen të martën.

“Pse emigrantët “mbarojnë për një çikë” nuse shqiptare”

OP-ED nga Living Erdhi gushti, e bashkë me gushtin vjen 15 ditshi i famshëm i.

“Paskemi bërë fëmijë për botën more bir! Ky vend s’bëhet më, është kapur nga ata që s’i kap askush”

Nga Shqiptar Oseku Paskemi ba fëmijë për botë, mor bir. Nuk bahet ky vend. Keta.

Rasti i Shkodrës/ Problem sistemi, jo i një individi

Nga Afrim Krasniqi Rasti i Shkodrës me personin e emëruar kandidat e më pas të.

Gazetari i shkruan kryeministrit: Letër e mbyllur për udhëheqësin z. Edi Rama

Nga Naim Noka… Letër e mbyllur për udhëheqësin z. Edi Rama (Ministres se Financave Anila.

Memoriali/ Bijtë bast.ardë të erdoganizmit

Nga Andi Bushati Rilindjes i takonte t’ia bënte qokën Erdoganit. Dhe kjo, jo vetëm sepse.

Lajm i t.merrshëm: “Të fortët e ‘97”janë të lirë

Lulzim Berisha, Lulzim Caka, Dritan Dajti, Gert Gjinerari e Elidon Kotorri. Për të lindurit rreth.

Basha braktis revolucionin e Metës dhe Berishës, bie sërish në gjunjë para SHBA-BE si në 2017

Rama u lëkund dhe ishte gati të pranonte pazarin e Metës dhe Berishës, por nuk.