“Diktim drejtshkrimi”- kriter për deputet

Nga Flutura Açka Për cilësinë e parlamentit të ardhshëm Që Parlamenti ynë të mos jetë.

O Zot mbaj dorën/ Analiza, a e përballon dot Shqipëria një karantinë të dytë?

Ekuacioni me shumë të panjohura i Covid-19 është larg zgjidhjes. Kur u duk se po.

Keti Bazhdari: Dëshmitarët e Jehovait janë njerëz të mirë!

Nga Keti Bazhdari Marr shkas nga tragjedia e fundit e ndodhur, si dhe per borxh.

Gjendje e rëndë mendore në Ministrinë e Arsimit

Nga Artan Fuga Qytetarja Besa Shahini sipas mediave dhe rrjeteve sociale me emrin e saj.

“Të majtët përvjetorin e PS, të djathtët ditëlindjen e Bashës”, b.omba e Patozit: Edhe festat i kanë në një ditë. Rastësia i ka ndihmuar që të…

NGA ASTRIT PATOZI EDHE FESTAT I KANË NË NJË DITË Sot qenka ditë e madhe.

Kjo është ku*rva e qytetit tonë”… Përdh.un.uesit jemi ne!

Nga Elona Caslli Një vajzë 15 vjeçare përdh.unohet nga roja i shkollës 65 vjeç. Hamshori.

Kam frikë se do të na duket lule 17 maji

Nga Astrit Patozi Sot është një ditë, që i duhet kushtuar posaçërisht atyre të dyve,.

Ja si mund ta ndalin mandatin e tretë të kryeministrit Edi Rama!

Nga Alfred Peza Nuk është folur kurrë kaq shumë përgjatë mandatit të dytë të një.

“Maska e fundit e Ramës ra. Çmimi për ta nxjerrë në pah ishte i madh, nuk do kemi më…’

Një ditë maskat bien, ato nuk janë të përjetshme. Bashkë me shembjen e përdhunshme të.

‘Me vërte Luli nuk e shiti Teatrin, por opozita boll çau dërrasa me dërgata ambasadorësh që kafen e mëngjesit e pijnë te PD dhe për drekë shkojnë te…’

Nga Enkel Demi Të djelën, tek po ndiqja protestën pas shembjes së Teatrit u takova.