Pse doktor Berisha s’po e rivesh bluzën e bardhë për t’i shërbyer popullit dhe qëndron në vilën e Lalzit?

Nga Kreshnik Spahiu Mijëra kolegë në pension të Sali Berishës në Shqipëri dhe jashtë saj,.

Gazetari: Për një sëmundje kronike Rama nuk del nga shtëpia. Ne jemi në luftë, por komandanti na ka lënë

Nga Andi Bushati Opozita dhe mediat kanë denoncuar sot një mashtrim skandaloz të Edi Ramës..

Koronavirusi, ose mallkimi i të varfërve…

Mund të vdesin si mizat, të varfërit! Dhe pjesa tjetër e Botës, do bëjë sikur.

E kanë ditur trim/Presidenti, rezultoi se është prekur nga …frika

Nga Mero Baze Presidenti i Republikës bëri publik njoftimin se ka dalë negativ, pas testit.

Edi Rama nuk duhet të lejohet të shkelë përsëri në Kryeministri si kryeministër i vendit

Nga Ilir Demalia Edi Rama nuk duhet të lejohet të shkelë përsëri në kryeministri si.

Zoti Rama, ndalo thirrjen për larjen e duarve dhe kthehu në detyrë!

Nga Aranita Brahaj Kryeministri të lërë Institutin e Shëndetit Publik të mësojë njerëzit si lahen.

Kush do na shërbejë tani në vend të Ilir Allkjës, Edi Rama?

Nga Aulona Kalaja Dhe kësaj radhe ai shkarkon nga detyra mjekun Ilir Allkja. Për ata.

Pse Rama është njeriu u gabuar për të folur për ko.ronavi.rusin

Dy dite me pare une postova nje pergjigje per mesazhin qe Rama me dergoi ne.

Ju që vërdalloseni çakërqejf me makina në bulevard, jeni thjesht legena

Nga Ilir Metaj Mosqarkullimi i automjeteve, eshte marre si opsion, jo si urdher per t’u.

Koronavirusi do të mundet një ditë, por bota nuk do të jetë më si më parë

Nga Astrit Patozi Kur na ra tërmeti, u kujtuam për sizmiologët, inxhinierët, arkitektët, gjeologët, madje.