“Paskemi bërë fëmijë për botën more bir! Ky vend s’bëhet më, është kapur nga ata që s’i kap askush”

Nga Shqiptar Oseku Paskemi ba fëmijë për botë, mor bir. Nuk bahet ky vend. Keta.

Rasti i Shkodrës/ Problem sistemi, jo i një individi

Nga Afrim Krasniqi Rasti i Shkodrës me personin e emëruar kandidat e më pas të.

Gazetari i shkruan kryeministrit: Letër e mbyllur për udhëheqësin z. Edi Rama

Nga Naim Noka… Letër e mbyllur për udhëheqësin z. Edi Rama (Ministres se Financave Anila.

Memoriali/ Bijtë bast.ardë të erdoganizmit

Nga Andi Bushati Rilindjes i takonte t’ia bënte qokën Erdoganit. Dhe kjo, jo vetëm sepse.

Lajm i t.merrshëm: “Të fortët e ‘97”janë të lirë

Lulzim Berisha, Lulzim Caka, Dritan Dajti, Gert Gjinerari e Elidon Kotorri. Për të lindurit rreth.

Basha braktis revolucionin e Metës dhe Berishës, bie sërish në gjunjë para SHBA-BE si në 2017

Rama u lëkund dhe ishte gati të pranonte pazarin e Metës dhe Berishës, por nuk.

Çfarë fshihet pas Memorialit turk për nder të Erdogan

Vendosja e Memorialit për të rënët e ushtrisë dhe policisë gjatë grushtit të shtetit në.

“Po ndiejnë, prandaj kanë humbur ekuilibrin. Në fakt duhet ta dinë mirë që g.oditja që po vjen, do jetë d.rastike”

Nga Spartak Ngjela Të gjithë shqiptarët sot janë në t.ensionin e pyetjes: çfarë do të.

Unë dua mbrapsht lekët e blerjes së kartës vjetore të Digitalbit

Nuk më del më tv Klan në paketën e Dixhitalbit! A di gjë njeri? Ju.

“Ben Blushi i vuri f.l.akën Digitalbit, Vjollca, fati i Librës po ju sillet vërdallë në oborrin e Top Medias”

Nga Sali Berisha Blushi i vuri f.l.aken Digitalbit! Te dashur miq, pasi rr.enoi Top Channel.