“Nuk votoj më 30 qershor”, Flutura Açka: S’ka bu.rg që më mban

Shkrimtarja Flutura Açka ka deklaruar nga Holanda se nuk do të votojë më 30 qershor..

Ndihuni krenare, se ndoshta nuk jeni edhe aq k.u.rvë

Nga Monella Vagabonda Shof nje fr.u/strim tek disa te reja perballe nje ski.zo/frenie dhe hi/sterie.

Tom Doshi shoqëron Ramën në Shkodër, nuk përmbahet Lubonja: SHBA e ka shpallur “non grata” ndërsa…

Fatos Lubonja ka komentuar vizitën e kryeministrit Rama në Shkodër, si dhe shoqërimin e tij.

Acarohet Mustafa Nano: Të dashur protestues, ju ma shpifni!

Mustafa Nano ka folur mbi ngjarjet e fundit nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale. Ai.

Pas përgjimeve të Bild, shqiptarët po braktisin vendin. Thirrja e fortë e gazetarit

Gazetari Osman Stafa, ka reaguar ndaj skandalit të përgjimeve të bëra publike ditën e djeshme..

Metës as nuk ia ndjeu fare për Bashën, zgjodhi një ditë të keqe, për të lënë Lulin vetëm. Pasdite u morën vesh mirë

Nga Sokol Balla “I them Amerikanëve dhe të tjerëve se nëse duan zgjedhje me një.

Pedagogu: Lulzim dil nga zyra, bëhu trim dhe priju qytetarëve, sot ti je e vetmja shpresë e këtij vendi

Agron Gjekmarkaj ka dalë me një thirrje të hapur ndaj Lulzim Bashës, ku i kërkon.

“Katër kllounët e KQZ që shiten si të pavarur”

Kur fillon komedia gajasja nuk ka fund. Aktorët këtë radhë janë katër militantë socialistë që.

‘Akt historik i Presidentit, ja pse Rama bën grusht shteti nëse e sfidon’

Nga Agron Gjekmarkaj Zgjedhjet janë shtyrë edhe tjetër herë qoftë ato politike në vitin 1991.

Andi Bushati:Anullimi i zgjedhjeve/Gafa e pafalshme e Ilir Metës

Nga Andi Bushati Ilir Meta mund të ketë pasur të gjitha arsyet e botës të.