M’u duk si “Eliza në botën e çudirave”/ Ujqërit na morën edhe Luljeta Bozon, thua?…

Nga Artur Zheji Kur e pashë të mirën Luljetë, të ulur në mbledhje të Këshillit.

7 minutat brenda kubit, që tronditën sistemin

Nga Sonila Meço Adi Krasta u rikthye në media siç ai di, fuqishëm. Që mbrëmë, me.

Çfarë fshihet pas denigrimit të Veliajt nga Rama?

Nga Ana Shkreli Lisi Në pamje të parë nuk ka asgjë për tu çuditur. Kryeministri.

Rroftë qeni!

Nga Artan Fuga Të gjithë dëshirojmë shumë që njerëzit e dëmtuar të jenë në vend.

Edi Rama, marrsh nga ditët tona… tani jemi në epokën e njëshit

Nga Enton Abilekaj Ka ardhur “I madhi”. Banorët e fshatit Dedej të Bashkisë Vorë, janë.

Shteti lak.uriq

Nga Ana Shkreli Lisi Në mbledhjen e Qeverisë së 27 nëntorit, kur kryeministri Edi Rama.

Çfarë fitimesh do të kenë tani disa kompani…/ Paralajmërim i fortë, ja ç’do ndodhë në Shqipëri pas tërmetit

Nga Artan Fuga Midis humanizmit dhe barbarisë Cfarë fitimesh do të kenë tani disa kompani.

Boll kërkuam c*cëmëdha apo buzëtrasha, jepjani kurorën me diamantë vajzës më të bukur shqiptare, Luljeta Bozo

Nga Bledi Mane-Public Enemy Ka qysh prej vitit të largët 1998 që organizon konkursin e.

Ngjela tregon kush e mbron mafien e ndërtimit dhe pyet: A do e godasë SHBA?

Avokati Spartak Ngjela akuzon mafien e ndërtimit në vend si përgjegjëse për tragjedinë e krijuar.

Rama ka hall të shpëtojë vetëm veten e vet dhe vetëm veten e vet

Nga Enkel Demi Kjo solloratje e tij nëpër rrënoja, përlotjet, ngashërimet, hakërimet, humori i pavend e.