‘Mesazhi është i qartë që të ketë kujdes, herë tjetër do i shpojnë gomat dhe’

Kastriot Dervishi, punonjes ne Arkivin e Ministrise se Brendshme, ka reaguar pas ngjarjes qe i.

Zot i kësaj bote, një lutje: Të lutem një Kryeministër normal

Nga Pano Soko Një nga këta të thjeshtët, të mërzitshmit. Një nga këta që vishen.

Në Reç zoti president, jo në Spaç!

Nga Bledi Lumani Ilir Metës duket se i është bërë psikologjike kjo puna e bu.rgosjes..

Keti Bazhdari: Keqardhje jo për PD e LSI por për Partinë Socialiste

Nga Keti Bazhdari Nuk me vjen keq per Partine Demokratike, as per Levizjen Socialiste per.

“Nuk votoj më 30 qershor”, Flutura Açka: S’ka bu.rg që më mban

Shkrimtarja Flutura Açka ka deklaruar nga Holanda se nuk do të votojë më 30 qershor..

Ndihuni krenare, se ndoshta nuk jeni edhe aq k.u.rvë

Nga Monella Vagabonda Shof nje fr.u/strim tek disa te reja perballe nje ski.zo/frenie dhe hi/sterie.

Tom Doshi shoqëron Ramën në Shkodër, nuk përmbahet Lubonja: SHBA e ka shpallur “non grata” ndërsa…

Fatos Lubonja ka komentuar vizitën e kryeministrit Rama në Shkodër, si dhe shoqërimin e tij.

Acarohet Mustafa Nano: Të dashur protestues, ju ma shpifni!

Mustafa Nano ka folur mbi ngjarjet e fundit nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale. Ai.

Pas përgjimeve të Bild, shqiptarët po braktisin vendin. Thirrja e fortë e gazetarit

Gazetari Osman Stafa, ka reaguar ndaj skandalit të përgjimeve të bëra publike ditën e djeshme..

Metës as nuk ia ndjeu fare për Bashën, zgjodhi një ditë të keqe, për të lënë Lulin vetëm. Pasdite u morën vesh mirë

Nga Sokol Balla “I them Amerikanëve dhe të tjerëve se nëse duan zgjedhje me një.