Bie pre e mashtrimit, këngëtares shqiptare i vjedhin milionat

Bie pre e mashtrimit këngëtarja e njohur shqiptare me origjinë kosovare që na ka bërë.

Këngëtari shkodran poezi për Shën Valentinin, mesazhi i tij do ju përlotë

Këngëtari shkodran Frederik Ndoci, me një status në Facebook ka bërë një poezi, ku lidh.

Këngëtarja e njohur thotë diçka që nuk pritej për ato që sot nxjerrin sh.alë e gj.o.ks dhe…

Flaka Krelani është këngëtare e rrymës pop-rock dhe autore këngësh e njohura, e këtë javë.

Ndarja e tyre bëri bujë, ja e vërteta e marrëdhënies mes Saimir Çilit dhe ish-bashkëshortes. Flet Suela

Vajza e këngëtarit të njohur Saimir Çili, Isea, është pjesëmarrjese në “The Voice Kids”. Tashmë 10.

Jonida Maliqit i ndodh diçka kur ishte në emision live dhe ia plas të qarit

E ftuar në emisionin e Sonila Meços, Jonida Maliqi, është surprizuar nga motra e madhe.

Ardit Gjebrea bën deklaratën e papritur. Kujt t’i djegë, le ta mbajë!

Ka nisur mbrëmë nata e parë e festivalit të Sanremo në Itali. Kantautori dhe moderatori.

Flori nuk e mban më të fshehtë, rrëfen kujt i dedikohet kënga “Plas”

Flori Mumajesi ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve me këngën “Plas”, një projekt i cili.

Zbulohet çmimi marramendës i fustanit të Elita Rudit

Javën e kaluar, çifti Gjiko dhe Elita i dhanë fund beqarisë. Dasma e tyre ishte.

E akuzoi publikisht te Rudina për vjedhje, Gjyste Vulaj i bën të pabërën Rita Orës se kërceu vallen shqiptare

Një deklarate e papritur erdhi nje dite pas koncertit te Rita Ores ne Sheshin Skenderbej.

Pyetja e fëmijëve që zuri ngushtë Ermal Metën, përgjigja e tij për të dashurat na habiti fare

Në mbrëmjen finale të “Në kurthin e Piter Pan”, i ftuari i parë special ishte.