Rita Ora mahniti shqiptarët me vallen e Tropojës, këngëtarja shqiptare bën akuzën e fortë: Ka përdorur pa leje…

Vjen reagimi i parë befasues pas koncertit madheshtor qe dha Rita Ora dje ne Tirane..

Kishte binjakë, por 3 ditë pas lindjes këngëtares shqiptare i ndodh gjëma

Këngëtarja e njohur Irini Qirjako, ka treguar nje moment te dhimbshem te jetes se saj.

VIDEO/ Mos e humbisni, ky është mesazhi i ndjerë që dha Rita Ora dje në Tiranë, fjalët e saj shqip

Kane qene plot 60 minuta qe kengetarja e famshme Rita Ora ka kenduar para publikut shqiptar,.

Qytetarët e Tiranës shtangen nga ajo që panë këtë mëngjes në autostradë, disa persona të njohur kishin hipur në…(video)

Është shumë e vërtetë që ata janë aq të medhenj se nuk kanë nevojë për.

Momenti që i elektrizoi të gjithë në Sheshin Skënderbej, shikoni kur Rita ia merr valles së Tropojës

Kengetarja me fame boterore Rita Ora ka elektrizuar atmosferen plot 60 minuta kur ka kenduar para.

Rita Ora bën postimin e parë pas koncertit në Tiranë, shikoni çfarë thotë

Kane qene plot 60 minuta qe kengetarja e famshme Rita Ora ka kenduar para publikut shqiptar,.

Rita Ora ndez Sheshin Skënderbej, por shikoni çfarë ndodhi në fund teksa po ikte

Kane qene plot 60 minuta qe kengetarja e famshme Rita Ora ka kenduar para publikut shqiptar,.

Era Rusi habit Arian Çanin kur flet për të dashurin, ai mbetet pa fjalë në mes të emisionit

Ajo eshte nje nga këngëtaret met e dashura dhe me zerin e embel. Se fundmi.

I thonë të martohet se ngeli në derë, këngëtarja shqiptare bën premtimin bombë

Ajo eshte nje nga kengetaret e njohura dhe nder me te komentuarat ne muziken shqiptare..

E ftojnë në emision te Klani, por i nxjerrin të palarat këngëtares shqiptare, ja si reagon ajo

Ndryshe nga si jemi mësuar ta shikojmë në ekran, Mihrije Braha ka pranuar sot sfidën.