Këngëtarja shqiptare pasanike: Ju tregoj për burrat që mbajnë paralelisht 4 gra

Këngëtarja Shkëndije Mujaj njihet si femra pasanike nga Kosova, e cila bën përshtypje për zhveshjet.

Dikur nxirrte tufat me para në Instagram, sot reperi shqiptar i merr borxh babit

Reperi i njohur i muzikes shqiptare njihet për jetën luksoze, makinat e shtrenjta dhe tufat.

“E lashë në shtëpi të ndarë nga jeta mes njerëve dhe shkova këndova”, Irini Qirjako trondit me deklaratën e saj

Këngëtarja e njohur e muzikes popullore shqiptare Irini Qirjako ka treguar sot ne emisionin e.

Gazetari fëlliq keq këngëtaren e famshme, ia thotë troç para kamerave: Lahu se…

Këngëtarja me famë botërore Taylor Swift, eshte vene ne siklet gjate nje interviste pas përfundimit.

Çiljeta bën deklaratën e papritur për Albanin

Këngëtarja e dashur shqiptare Çiljeta Xhilaga ka përdorur Instagramin për të publikuar një mesazh për.

Robert Berisha i ftuar te Rudina lë pa fjalë fansat, tregon për gruan ato që nuk ua merr mendja!

Marredhenien e tyre shpesh mund te thuhet se eshte per t’u pasur zili. Por se.

Humbja e nënës së Elsa Lilës, i vëllai dedikim prekës në rrjetet sociale

Avokati Saimir Vishaj ka postuar një foto në FB, të motrës së tij, me postimin.

Këngëtari grek që u prit me kritika ndërpret koncertin në Tiranë dhe bën deklaratën e papritur

Kengetari grek aq shume i komentuar, Notis Sfakianakis mbajti mbrëmjen e te enjtes në Pallatin e.

Greta Koçi i thotë se nuk është e lidhur, Rudina lëshon perlën e radhës në emision: Çuna nxitoni se…(pastaj pendohet)

Greta Koçi, shpesh merr vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale. Ajo sapo ka lançuar klipin e.

Do martohet Çiljeta? “Ku më lë ai mua, edhe kur ikën më thotë hap kameran të shoh me kë je”

Ajo flet per here te pare per planet per martese. Çiljeta Xhilaga e ftuar këtë.