Këngëtarja që nuk dihet sa vjeç është flet për dashurinë e shkuar: E kanë dashur njëri-tjetrin…

E keni degjuar kengen e tyre me te fundit? E ka rikthyer ne muzike kengetaren.

Takimi dhe fotoja e bujshme në Eurovizion, Eugenti zbulon çfarë kërkese i bëri Eleni Foureira

Eugent Bushpepa ishte i ftuar në “Top show” ku foli mbi eksperiencën në Eurovision, e.

“Dua një burrë shqiptar, jam gati t’ja laj këmbët edhe vjehrrës e vjehrrit”

“Do të më pëlqente të martohesha në Shqipëri”. Kështu është shprehur kengetarja marokene Lamar Al-koismi.

Befason këngëtarja e njohur shqiptare: Në altar, e virgjër!

Ajo eshte nje kengetare shume simpatike, nga Korça. Ishte Anxhela Peristeri e ftuara speciale e.

Familja i zbulon të shkuarën e frikshme të këngëtares së njohur në fëmijëri

Një lajm shokues ka dale ne drite keto dite, per kengetaren e njohur dhe aq.

Eleni Foureira ka një përgjigje të ashpër ndaj grekëve që e shanë për shqiponjën, nuk mendohej kjo deklaratë

Kengetarja me origjine shqiptare qe perfaqesoi Qipron ne Eurovizion, u vu ne qender te sulmeve.

“Mu mblodh një lëmsh në fyt, kisha frikë mos humbisja njërin nga ata”, Eugent Bushpepa na përloti sonte të gjithë me deklaratën që bëri

“E dua të dashurën time, për thjeshtësinë, shpirtin dhe aparencën që ka”! Keshtu eshte pergjigjur.

Eugent Bushpepës pasi mahniti Eurovizionin i ndodh diçka e padëshiruar, kërkon ndihmë

Edhe pse njihet si nje tip qe nuk ka qejf ta reklamoje shume veten, dhe.

U zhduk prej disa ditësh, familja e këngëtarit e shkatërruar: Kohët e fundit…

Eshtë konfirmuar edhe nga Policia faktii se trupi i pajetë gjetur në një marinë në.

Sonte sytë nga Lisbona, ky detaj i tre shqiptarëve na bën krenarë dhe me shpresë për fitore

Është hera e parë që ndodh që tre shqiptarë të ngjiten të performojnë në finalen.