Deri 25 vjeç fëmijët i duan prindërit, mbi 25 i qortojnë, mbi 30…

Populli anglez njihet nga historia si kolonizator i shumë vendeve nëpër kontinente të ndryshme, njihet.

VIDEO prekëse/ Rikthehen parodistët e Vlorës, këtë herë pa Metin, lot dhe të qeshura

Janë rikthyer në skenë të mrekullueshmit, parodistët e Vlorës.  LAJ,THAJ”është shfaqja e mbajtur nga dy.

Historia që do t’ju sho.kojë dhe nuk do t’i mbani lotët/ Letra e gruas së vde.kur për burrin që u rimartua

Një histori vërtetë e mrekullueshme dhe njeherazi shumë e dhi.bshme dashuria  është kjo e mëposhtme..

Lotaria amerikane, ambasada amerikane nxjerr udhëzimet në shqip: Kujdes me këto detaje

Ambasada amerikane në Tiranë ju bën thirrje atyre që po mendojnë të aplikojnë për Lotarinë.

Nuk do t’i mbani dot lo.tët/ Engjëlli i vogël, i sëmurë rë.ndë, apeli dri.thërues i nënës

Një fëmijë 18 muajsh, nga qyteti i Gramshit ka nevojë për ndihmën e të gjithëve.

LAJMI bo.mbë nga Elvis Naçi: Ja çfarë ndodh me fatin e Egzon Kryeziut që bëri të lotojnë gjithë shqiptarët

Shqiptarët e duan dhe e mbështesin njëri-tjetrin. Imami i njohur Elvis Naçi e bëri të.

Postimi prekës i këngëtares/ 3-vjeçarja në luftë për jetën, apeli rrëqethës i Aurela Gaçes

Vajza që shikoni në fotot quhet Gilda Uka,  3 vjeçë dhe vuan nga leucemia akute..

Udhëtimi me të dashurin që familja nuk ja pranoi kurrë! “Mama ndodhem në Francë me Armandon, ai më do dhe unë e dua”

Viti i mbrapshtë për shqiptarët e gjeti një adoleshente asokohe Eglantina Kembacin, një 18-vjeçare e.

Klithma rrëqethëse e një nëne: Dua fëmijën tim, ku është shteti?

Xhilda Leka, një e re nga Tirana, tregon në “Stop” se ish partneri i saj.

VIDEO/ Njerëz që vua.jnë dhe fëmijë të sëmurë, situata ala.rmante te Pediatria e Tiranës

Situata e paraqitur kohët e fundit në në Urgjencën e Pediatrisë së Tiranës është vërtet.