Keni fituar Lotarinë Amerikane? Ambasada ka një njoftim të rëndësishëm për ju

Nese ju ka dale emri ne listen fituese te Lotarise Amerikane dhe po prisni me.

Po ju lajmërojmë që sot, nga data 27 Maj deri në 1 Qershor Shqipëria goditet nga një fenomen i jashtëzakonshëm

Edhe pse sot ne mbremje dhe neser ne pothuajse te gjithe vendin do te kete.

Do ju iki truri me ushqimet që hamë çdo ditë, jashtë frigoriferit dhe …

Vijon te mbetet ne vemendje problemi i sigurisë ushqimore. Përmes një vëzhgimi të kamerave të.

Fenomeni i pazakontë ndodhi sot në këtë qytet të Shqipërisë, shashtisen banorët: Ishte sa një kokër arrë…

Një fenomen i pazakonte ka ndodhur kete te marte ne nje qytet te Shqiperise, i.

Legalizimet, Artan Lame ultimatum të prerë ndërtuesve të pallateve: Keni kohë deri javën tjetër se…

Të gjithë ndërtuesit e pallateve të braktisura kane marre sot nga kreu i ALUIZNI-it Artan.

Dalin pamjet e ushqimit që po vret shqiptarët, kujdes mos i hani

Ambientalisti Besmir Agalliu shpreh shqetësimin lidhur me këtë situatë. Agalliu u kërkon qytetarëve të mos.

Prindër kujdes me fëmijët që çoni në kopshte e çerdhe, po vazhdon të përhapet…

Edhe pse ajo e ka pikun e shfaqjes në dimër dhe pranverë, mjekët thonë se.

Sinoptikanët sapo na befasuan me lajmërimin e fundit, nuk do e besoni ç’ndodh këto ditë me motin

MOTI NE VIJIM: Nga e hëna deri të premten, pritet që motit të jetë pjesërisht.

Bllokohen 8 tonë mish i kontaminuar, ja ku ka ndodhur aksioni

AKU ka bllokuar nje sasi të madhe mishi në një subjekt tregtar në lagjen “5.

Mos mbani shpresa për këtë fundjavë sepse nuk ka lajme të mira, ja çfarë ndodh të dielën

Edhe pse priten rritje te temperaturave, nuk ka shprese per plazh, pasi meteorologet per kete.