U zhgënjyet se nuk iu doli Lotaria Amerikane? Ambasada del me njoftim të rëndësishëm

Edhe ju ishit nje nga personat qe nuk moret pergjigjen qe prisnit nga Lotaria Amerikane?.

E morët përgjigjen e Lotarisë Amerikane? Eksperti tregon se çfarë duhet të bëni tani

Diten e marte, ju moret pergjigjen nese ishit ose jo fitues te Lotarise Amerikane. Informacioni.

Tërbohet moti, rënia vijon dhe nuk ndalet. Nesër pritet…

Sipas parashikimit te metereoloegeve te Meteoalb, moti per diten e merkure do te jete: Kthjellime.

Sapo na befasuan sërish meteorologët: Ja ç’do ndodhë nesër

Sinoptikanet nuk kane lajme te mira per ditet qe na presin perpara. Sipas Meteoalb, moti.

Çuditë e motit, ja çdo ndodhë deri në fund të Majit

Sipas Meteoalb, deri ne mesin e muajit do te vijoje qe ne vend te mbizoteroje.

Pasi e konfirmoi rikandidimin e Veliajt, Rama tani nis fushatën. Ja ç’bën

Pasi duket qe e rikonfirmoi kandidimin e tij per nje tjeter mandat ne krye te.

AKU i bën gjëmën biznesit në Shkodër, ja gjobat që i vuri për shkeljet e rënda

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit, gjatë inspektimit ditën e djeshme në Shkodër ka konstatuar shkelje në.

Skandal, zbulohet me çfarë gruri prodhohet me buka në Shqipëri (fotot)

Ne vemendje sonte eshte kthyer edhe nje here tema e sigurisë ushqimore, duke denoncuar një.

Edhe sa do vazhdojë shiu? Ja çfarë thonë meteorologët

Teksa presim që koha te na favorizoje per plazh, sipas meteorologeve, edhe këtë javë moti.

Mos dil pa e lexuar se ç’të pret sot!

E premtja gjatë paradites do të jetë me kthjellime e vranësira të shpeshta duke sjellë.