Gruaja merr guximin dhe del hapur në TV, bën lutjen që i përloti të gjithë. Mos e humbisni

“Dua të bëj diçka për të, t’i lë të paktën një shtëpi, të tregoj se.

Mbi 30 gradë, e pabesueshme ajo që thonë meteorologët për temperaturat në fundjavë

Sipas Meteoalb, moti per te premten dhe fundjaven, do te dominohet nga kthjellime dhe vranësira.

Si bëhet bashkimi familjar në SHBA kur gruaja ka ‘Green Card’, ja ç’thotë avokati

Në gruaja ka “green card” ne SHBA, si mund te bashkoheni me të? Avokati Kieran Both i.

Nga nesër ndryshon moti, mëngjesi nuk do jetë më njësoj

Dita e enjte, sipas Meteoalb, ne pjesen më të madhe të vendit mbetet me kthjellime.

Nuk do e besoni çfarë do ndodhë në Shqipëri këto ditë, kujdes gjatë drekës

Pjesa më e madhe e Europës, duke përfshirë këtu edhe Europën Juglindore dhe Shqipërinë, do.

Një grup njerëzish, bashkë për një qëllim, ja historia e Ramës sot (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur diten me nje video nga aksioni per pastrimin e.

Për shqiptarët që aplikuan për Lotarinë Amerikane ka një lajm, përgjigjet nuk dalin në…

Nëse jeni nje nga qindra mijëra shqiptarët që prisni përgjigjen e aplikimit per Lotarinë Amerikane,.

Ja sa do të shkojnë temperaturat nesër

Meteoalb, në parashikimin meteorologjik, thotë se dita e martë do të ketë kthjellime dhe vranësira.

Vjen lajmi i fundit nga meteorologët, çdo ndodhë këto 7 ditë

“Meteoalb” ka publikuar sot tablone termike afatmemse ku tregon cdo ndodhe me temeraturat keto 7.

70 milionë meshkuj më shumë se femra, sociologët vënë duart në kokë: Nuk ka ndodhur asnjëherë, rrezikohet…

Sot numëron 37 milionë meshkuj që rrezikojnë të mbeten beqarë. E dini se ku ndodhet.