Zbulohet truku në reklamën e Coca Cola-s

E keni munduar veten tuaj duke e pyetur: Si është e mundur që në reklamën e.

Nëse ju mpihen durët, urgjent tek mjeku. Ja nga çfarë rrezikoheni

Nëse ndodh që ju mpihen duart, mos neglizhoni por shkoni urgjentisht dhe konsultoheni me mjekun..

Mallëngjyese/ Nëna dhe djali takohen pas plot 57 vitesh

Një ngjarje prekëse na vjen nga Kosova ku një nënë dhe djali i saj janë.

Po vjen “hataja”/ Meteorologët japin alarmin: Ja çfarë do të ndodh me motin

I nxehti duket se ende nuk ka ikur.  Kjo javë e sapo nisur pritet të.

Për 3 muaj sëmundja e mori, kolegët e gazetarit nuk mbajnë lotët: Ende pa futur në dhé Gjergjin, jetoja me frikë se…

Ikja e Fatos Baxhakut, ka lënë të pikëlluar jo vetëm familjarët por dhe shumë miq.

Shi apo diell? Ja si parashikohet moti nesër

Dita e premte datë 16 Gusht moti do të mbetet i paqëndrueshëm me diell përgjatë.

“Kam edhe 7 ditë jetë më ndihmoni”, vajza nga Fushë-Kruja përl.ot shqiptarët

Një vajzë e re po lufton me jetën. Vajza nga Fushë-Kruja ka një javë që.

Dha shpirt në krye të detyrës, dalin detajet: Ja si Gjergj Xhuvani vd.iq në xhirime

Deri në momentin e fundit, ai ishte duke xhiruar. Regjisori dhe skenaristi i njohur Gjergj.

Hidhërimet për Luiza Xhuvanin nuk kanë fund, pas ndarjes papritur nga jeta të bashkëshortit, ja kush i qëndron afër

Ilir Meta ka reaguar për ndarjen nga jeta të regjisorit të mirënjohur, Gjergj Xhuvani. Kreu.

Humbi bashkëshortin krejt papritur, ja si e mori vesh Luiza Xhuvani lajmin e hidhur: U nis drejt…

Gjergj Xhuvani u nda sot nga jeta. Regjisori ka vuajtur prej kohësh nga diabeti dhe.