“Kam edhe 7 ditë jetë më ndihmoni”, vajza nga Fushë-Kruja përl.ot shqiptarët

Një vajzë e re po lufton me jetën. Vajza nga Fushë-Kruja ka një javë që.

Dha shpirt në krye të detyrës, dalin detajet: Ja si Gjergj Xhuvani vd.iq në xhirime

Deri në momentin e fundit, ai ishte duke xhiruar. Regjisori dhe skenaristi i njohur Gjergj.

Hidhërimet për Luiza Xhuvanin nuk kanë fund, pas ndarjes papritur nga jeta të bashkëshortit, ja kush i qëndron afër

Ilir Meta ka reaguar për ndarjen nga jeta të regjisorit të mirënjohur, Gjergj Xhuvani. Kreu.

Humbi bashkëshortin krejt papritur, ja si e mori vesh Luiza Xhuvani lajmin e hidhur: U nis drejt…

Gjergj Xhuvani u nda sot nga jeta. Regjisori ka vuajtur prej kohësh nga diabeti dhe.

Infarkti i mori jetën në moshë të re, kush ishte regjisori Gjergj Xhuvani

Regjisori i njohur Gjergj Xhuvani tashmë nuk jeton më. Kineasti i njohur v.diq në shtëpinë.

E fundit/ Moti merr kthesën e madhe,meteorologët: Ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Pas temperaturave të larta, duket se situata tashmë do të ndryshojë. Sipas Shërbimit Meteorplogjik Ushtarak.

Temperatura deri në 40 gradë, mjekët të al.armuar: Veproni kështu ose mund të…

Temperaturat e larta tashmë kanë pushtuar vendin tonë. Mjekët e Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik.

E hidhur/ Shuhet krejt papritur aktori i njohur

Është ndarë nga jeta aktori Rutger Hauer i njohur për rolin kryesor në filmin ‘Blade.

Zbulohet pse Rajmonda Bulku do shembjen e teatrit: Ja si qeveria blen energji nga HEC-et e saj

Në betejën anti-qeveri, për të mbrojtur Teatrin Kombëtar, nga gllabërimi i truallit prej kullave të.

“Produkte që të marrin jetën”, gazetari denoncon v.rasësit e serave

Denis Dyrnjaja ka denoncuar një tjetër rast të një shalqiri të pangrënshëm. Sipas tij, këto.