Shijojeni pranverën e muajit Shkurt, por do habiteni me atë që na pret në fundjavë

Edhe këtë javë që sapo jemi futur, temperaturat do të vijojnë të jenë mbi mesataren.

Meteorologët: Ja çfarë do të ndodhë nesër më 14 shkurt

Moti i ftohtë do të jetë prezent edhe gjatë Shën Valentinit. “Do kemi një rritje.

Historia e 12 vjeçarit nga Divjaka që po thyen rrjetin

Ai është i pafati i radhës në këtë shtet ku shërbimi social nuk njihet, e.

Ulni kokën dhe shikojeni me kujdes djema, e keni këtë çrregullim edhe ju? Doktori i njohur ngre alarmin se shqiptarët…

Sëmundja e perionit është një patologji që ndoshta haset jo shpesh, megjithatë është mjaft problematike.

E shihni këtë vajzë? Asaj i ka ndodhur ajo që nuk e merr me mend njeri

Vajza që shihni në foto quhet Eloida Alija dhe është 18 vjeç. Edhe pse është.

Oh sa e dhimbshme o Zot! Ata e humbën një djalë disa muajsh, por me vajzën ndodhi mrekullia. Historia e çiftit shqiptar na përlot

Në kohët e sotme, mundësitë dhe informacioni janë të pakufizuara, e natyrisht, mos të raftë.

Njihuni me qytetet shqiptare ku burrat s’kanë përvojë s*ksuale, çereku i të rriturve janë…

Shqipëria është përfshirë në një trajektore rënëse të shtesës natyrore të popullsisë për shkak të.

Kini kujdes, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat sot

Dimir Erdhi. Temperaturat sot do të jenë shumë të ulta ku në zonat malore shkon.

Zbulohet se cili rrjet social ka ndikimin më të keq

Rrjetet sociale janë kthyer në një gjë të domosdoshme për jetën e njerëzve, sidomos të.

Një mrekulli e vërtetë, sperma mund të shërojë rreth 30 sëmundje

Nëse kishit menduar se sperma shërben vetëm për riprodhim e keni pasur shumë gabim, ajo.