Përgatituni të paguani më shumë, qeveria ndryshime të mëdha në taksën e automjeteve

Qeveria shqiptare po mendon të bëjë ndryshime për taksat e automjeteve, duke bërë detyrimi të.

E rr.ihte burri pa pushim, nëna nuk mban l.otët: Nuk po rris dot fëmijët

Në News 24 ka ardhur rrëfimi i një nënë e cila po rrit vetëm fëmijët.

Braktisi Shqipërinë, kush është avokati shqiptar që po bëhet i famshëm në Amerikë

Po tërheq vëmendje të madhe deklarata e një avokati shqiptar në Amerikë. Ka qenë deklarata.

Burri me zemër e gruaja me tumor, shteti i bën të pabërën familjes shkodrane

Histori e çuditshme vjen nga Shkodra. Gazetarja e “Stop” ka udhëtuar në fshatin Grudë e.

Doni të shkoni me pushime por s’ju del llogaria? Mos e vrisni mendjen, ja destinacionet e lira në Europë që i përballoni

Jeni duke menduar per pushimet dhe nuk doni te shpenzoni shume? Ja tre destinacionet qe.

Mo shkoni në plazh! “Çmendet” moti, ja çfarë pritet të ndodhë këtë javë

Moti ka marrë një kthesë të menjëhershme. TEMPERATURAT nesër një rritje me rreth 5 gradë.

Probleme me zemrën? Ja receta magjike

Arteriet janë ato që transportojnë gjakun e pasuruar me oksigjen në çdo pjesë të trupit,.

OKB paralajmëron frikshëm/ Popullata e Shqipërisë në rrezik, shumë shpejt do të…

Sipas OKB deri në fund të këtij shekulli, popullsia e Shqipërisë pritet të bjerë ndjeshëm..

TURP/ Rama heq dorë nga restaurimi i shtëpisë së Gjergj Fishtës, edhe pse kushton sa vaska e Belinda Ballukut

Me disa shkrime radhazi, redaksia “PAMFLETI”, referuar edhe shumë mesazheve nga lexues e personalitete të kulturës,.

Humbi jetën në b.urg, familja bën të paimagjinueshmen pas 70 vitesh

Mund të kalojnë vitet, por veprat dhe sakrificat e një njeriu nuk mund të harrohen..