Tha se është pro shembjes së teatrit, aktorja e njohur nxjerr blof Ramën

Raimonda Bulku ka përgënjeshtruar kryeministrin Edi Rama. Me një postim në Instagram, Bulku shprehet se.

Eglantinen e martuan 14-vjeç me një burrë që e rr.ihte, ai v.ret veten dhe lë pas foshnjën 7 muajshe

Eglantina nga një fshat i Klosit, është një nga ato vajza që i është shk.atërruar.

Keni plane për në fundjavë? Moti merr kthesën e papritur…

Reshjet e shiu pritet të shfaqen në fundjavë. Vendi do të përfshihet nga një tjetër.

Nëna braktis 3 fëmijët, sh.okon me rrëfimin: Njoha një burrë të ri, më mban me lekë

Një rast tejet i komplikuar është trajtuar ditën e sotme në emisionin “Me zemër të.

Përgatituni të paguani më shumë, qeveria ndryshime të mëdha në taksën e automjeteve

Qeveria shqiptare po mendon të bëjë ndryshime për taksat e automjeteve, duke bërë detyrimi të.

E rr.ihte burri pa pushim, nëna nuk mban l.otët: Nuk po rris dot fëmijët

Në News 24 ka ardhur rrëfimi i një nënë e cila po rrit vetëm fëmijët.

Braktisi Shqipërinë, kush është avokati shqiptar që po bëhet i famshëm në Amerikë

Po tërheq vëmendje të madhe deklarata e një avokati shqiptar në Amerikë. Ka qenë deklarata.

Burri me zemër e gruaja me tumor, shteti i bën të pabërën familjes shkodrane

Histori e çuditshme vjen nga Shkodra. Gazetarja e “Stop” ka udhëtuar në fshatin Grudë e.

Doni të shkoni me pushime por s’ju del llogaria? Mos e vrisni mendjen, ja destinacionet e lira në Europë që i përballoni

Jeni duke menduar per pushimet dhe nuk doni te shpenzoni shume? Ja tre destinacionet qe.

Mo shkoni në plazh! “Çmendet” moti, ja çfarë pritet të ndodhë këtë javë

Moti ka marrë një kthesë të menjëhershme. TEMPERATURAT nesër një rritje me rreth 5 gradë.