Re, diell por edhe shi…ja qytetet që rrezikohen sot dhe aty ku mund të bësh plazh

Sipas meteorologëve, sot moti parashikohet me alternime vranësirash dhe kthjellime. Sipas shërbimit meteorologjik, do të ketë.

Ne sot të gjithë i hamë ato, por nuk e dini se çfarë helmi kanë frutat e perimet që blejmë me lekë

Një lajm jashtezakonisht i keq per shqiptaret, per ato qe ne hame perdite dhe i.

Lëkundje tërmeti, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje tërmeti me maginitudë 3,1 ballë u riregjistrua pak minuta më parë në zonën e.

Situatë alarmante te moshat e reja në Shqipëri, ja qytetet ku ka më shumë humbje jete

Te dhenat qe japin nje situate te frikshme tregojne se personat që kanë humbur jetën.

Shqiptarët në Greqi do mrekullohen nga ky lajm i mirë, do paguajnë vetëm…

Me ne fund nje lajm i mire per emigrantët shqiptarë në Greqi. Sipas amendamentit që.

Surprizojnë meteorologët, ja çfarë na pret këtë javë. Dy ditët e tmerrshme janë…

Te gjithe jemi te interesuar te dime se sa nxehte do te jete ditet ne.

Oh na u copëtua shpirti me këto fjalë, Elvis Naçi ka një thirrje urgjente: Më dridhet dora teksa shkruaj, por…

Imami i njohur Elvis Naci ka shperndare nje postim shume prekes dhe qe te rreqeth.

E dini se ka shanse që në SHBA të mos jua njohin fëmijët si tuajin? Ja çfarë bëhet në këto raste

A e dinit se testi gjenetik është një metodë e përdorur nga Shërbimi i Emigracionit.

Nuk pritej të ndodhte kaq shpejt, sinoptikanët thonë se në fundjavë ka rrezik për…

Sipas meteorologeve te IGJEUM, sot (e shtunë, dt 2 qershor) pritet të ketë reshje të.

Top Channel publikon parashikimin tronditës për shqiptarët që jetojnë në Itali

A e dinit se pas betimit te qeverise se re italiane, mijera shqiptare qe jetojne.