Rrëfimi që do ju përlotë/ Prindërit ju kanë ndërruar jetë, 6 vajzat në Kukës jetojnë mes katër rrugëve

Në fshatin Surrej, rreth 1 orë larg qytetit të Kukësit, jetojnë për momentin 6 motra.

Me ngrohjen e motit tërbohen edhe njerëzit, çfarë ndodh nga Shkodra në Vlorë

Duket se me rritjen e temperaturave, numri i personave qe paraqiten ne spital per kontroll.

Po ndodh ajo që ju paralajmëruam, nis vala e të nxehtit afrikan. Ja sa shkojnë temperaturat sot

Pak dite me pare, meteorologu tha se Shqiperia do te goditet nga nje vale e.

Lajmi i bujshëm me pyetjet pikante për fëmijët e mitur, Ministria e Arsimit befason me reagimin. Ja çfarë thotë

Sot qarkulloi online një lajm qe fliste per nje sondazh me pyetjet seksuale për fëmijët.

Alarmi i mjekëve shqiptarë: Ja nga se po vdesin të rinjtë shqiptarë

Shkaktarët kryesorë të vdekshmërisë në Shqipëri përgjatë vitit 2017, kanë qenë ishemitë, hemorragjitë dhe sëmundjet kronike.

Shqiptarët mburreshin me këtë tipar, por sot mësohet e vërteta e hidhur. Ne nuk japim më…

Prej shumë shekujsh, besa e shqiptarit është cilesuar dhe vleresuar një nga karakteristikat kryesore dalluese.

Keni fituar Lotarinë Amerikane? Ambasada ka një njoftim të rëndësishëm për ju

Nese ju ka dale emri ne listen fituese te Lotarise Amerikane dhe po prisni me.

Po ju lajmërojmë që sot, nga data 27 Maj deri në 1 Qershor Shqipëria goditet nga një fenomen i jashtëzakonshëm

Edhe pse sot ne mbremje dhe neser ne pothuajse te gjithe vendin do te kete.

Do ju iki truri me ushqimet që hamë çdo ditë, jashtë frigoriferit dhe …

Vijon te mbetet ne vemendje problemi i sigurisë ushqimore. Përmes një vëzhgimi të kamerave të.

Fenomeni i pazakontë ndodhi sot në këtë qytet të Shqipërisë, shashtisen banorët: Ishte sa një kokër arrë…

Një fenomen i pazakonte ka ndodhur kete te marte ne nje qytet te Shqiperise, i.