Nëna e dy fëmijëve ka nevojë urgjente për ju, mos t’i lëmë dy yje jetimë. Sëmundja po përparon

Gruaja që shihni në foton më poshtë quhet Rajmonda Leka dhe është nga Lushnja. Nëna.

Prej dy ditësh pa drita, këto dy fshatra të Shkodrës vuajnë errësirë totale

Dy fshatra ne njësinë administrative janë pa energji elektrike. Denoncimi eshte bere nga vete banoret.

6 veta jetojnë në një dhomë 12m/2, familja në kufijtë e ekzistencës

Familja e Iliaz Kastratit nga fshati Pusi i Thate Has ka telefefonuar në redaksinë e.

Shijojeni pranverën e muajit Shkurt, por do habiteni me atë që na pret në fundjavë

Edhe këtë javë që sapo jemi futur, temperaturat do të vijojnë të jenë mbi mesataren.

Meteorologët: Ja çfarë do të ndodhë nesër më 14 shkurt

Moti i ftohtë do të jetë prezent edhe gjatë Shën Valentinit. “Do kemi një rritje.

Historia e 12 vjeçarit nga Divjaka që po thyen rrjetin

Ai është i pafati i radhës në këtë shtet ku shërbimi social nuk njihet, e.

Ulni kokën dhe shikojeni me kujdes djema, e keni këtë çrregullim edhe ju? Doktori i njohur ngre alarmin se shqiptarët…

Sëmundja e perionit është një patologji që ndoshta haset jo shpesh, megjithatë është mjaft problematike.

E shihni këtë vajzë? Asaj i ka ndodhur ajo që nuk e merr me mend njeri

Vajza që shihni në foto quhet Eloida Alija dhe është 18 vjeç. Edhe pse është.

Oh sa e dhimbshme o Zot! Ata e humbën një djalë disa muajsh, por me vajzën ndodhi mrekullia. Historia e çiftit shqiptar na përlot

Në kohët e sotme, mundësitë dhe informacioni janë të pakufizuara, e natyrisht, mos të raftë.

Njihuni me qytetet shqiptare ku burrat s’kanë përvojë s*ksuale, çereku i të rriturve janë…

Shqipëria është përfshirë në një trajektore rënëse të shtesës natyrore të popullsisë për shkak të.