Kini kujdes, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat sot

Dimir Erdhi. Temperaturat sot do të jenë shumë të ulta ku në zonat malore shkon.

Zbulohet se cili rrjet social ka ndikimin më të keq

Rrjetet sociale janë kthyer në një gjë të domosdoshme për jetën e njerëzve, sidomos të.

Një mrekulli e vërtetë, sperma mund të shërojë rreth 30 sëmundje

Nëse kishit menduar se sperma shërben vetëm për riprodhim e keni pasur shumë gabim, ajo.

Studimi që duhet të lexoni me patjetër, ja sa kohë duhet të prisni që të lidheni pas një ndarje

Ndarjet janë gjithmonë të vështira si për mashkullin po ashtu edhe për femrën sidomos në.

Nuk kanë të ndalur surprizat e motit, ja parashikimi për javën që vjen

Moti në javën në vazhdim pritet që të jetë jo i zakontë për kohën që.

Po ik se s’po na rruhet”, ja si i përgjigjen shqiptarët pyetjes pse festohet 29 nëntori

28 apo 29? Kjo është kthyer dilema shekspiriane e shqiptarëve. Por ama ka nga ata.

Plas tek Unaza e Re, banorët ‘luftë’ me Policinë Bashkiake

Tek Unaza e Re ka nisur sërish përplasja e banorëve me Policinë Bashkiake. Mëngjesin e.

E dini cilët do jenë kufijtë e rinj zyrtarë të 61 bashkive të reja

Me reformën administrative shumë gjëra ndryshuan që nga administrimi deri tek zhdukja e komunave për.

“Më dridhet mishi”, thirrja e dhimbshme e nënës: Do vr.as veten nëse…

Mes dhimbjes e vuajtjes prej muajsh ajo nuk gjen dot qetësinë për shkak të mungesës.

Çfarë po ndodh me fëmijët tanë? Del raporti i frikshëm për rrjetet sociale

Shifra të frikshme për rrjetet sociale dhe fëmijët kanë ardhur nga UNICEF. Një raport që.