E dini se ka shanse që në SHBA të mos jua njohin fëmijët si tuajin? Ja çfarë bëhet në këto raste

A e dinit se testi gjenetik është një metodë e përdorur nga Shërbimi i Emigracionit.

Nuk pritej të ndodhte kaq shpejt, sinoptikanët thonë se në fundjavë ka rrezik për…

Sipas meteorologeve te IGJEUM, sot (e shtunë, dt 2 qershor) pritet të ketë reshje të.

Top Channel publikon parashikimin tronditës për shqiptarët që jetojnë në Itali

A e dinit se pas betimit te qeverise se re italiane, mijera shqiptare qe jetojne.

Ndodh sërish e papritura me motin, sinoptikanët: Kujdes pas mesditës sepse…

Sinoptikanet e Meteoalb thone se ditët vijuese duke përfshirë edhe fundjavën pritet te kete qëndrueshmëri.

Rrëfimi që do ju përlotë/ Prindërit ju kanë ndërruar jetë, 6 vajzat në Kukës jetojnë mes katër rrugëve

Në fshatin Surrej, rreth 1 orë larg qytetit të Kukësit, jetojnë për momentin 6 motra.

Me ngrohjen e motit tërbohen edhe njerëzit, çfarë ndodh nga Shkodra në Vlorë

Duket se me rritjen e temperaturave, numri i personave qe paraqiten ne spital per kontroll.

Po ndodh ajo që ju paralajmëruam, nis vala e të nxehtit afrikan. Ja sa shkojnë temperaturat sot

Pak dite me pare, meteorologu tha se Shqiperia do te goditet nga nje vale e.

Lajmi i bujshëm me pyetjet pikante për fëmijët e mitur, Ministria e Arsimit befason me reagimin. Ja çfarë thotë

Sot qarkulloi online një lajm qe fliste per nje sondazh me pyetjet seksuale për fëmijët.

Alarmi i mjekëve shqiptarë: Ja nga se po vdesin të rinjtë shqiptarë

Shkaktarët kryesorë të vdekshmërisë në Shqipëri përgjatë vitit 2017, kanë qenë ishemitë, hemorragjitë dhe sëmundjet kronike.

Shqiptarët mburreshin me këtë tipar, por sot mësohet e vërteta e hidhur. Ne nuk japim më…

Prej shumë shekujsh, besa e shqiptarit është cilesuar dhe vleresuar një nga karakteristikat kryesore dalluese.