Oh sa e dh.imbshme! U m.byt në liqenin e thellë, gjendet trupi i pajetë i futbollistes shqiptare

Ekipet e shpëtimit kanë arritur të lokalizojnë trupin e Florijana Ismailit, futbollistes shqiptare të Zvicrës.

Bar special 400 mijë euro, fasada, dhomat dhe stolat. Ja pamjet nga “Arena Kombëtare”, stadiumi më luksoz

Stadiumi i ri kombëtar është futur në fazën e fundit të punimeve. Teksa konstruksioni metalik.

Kampioni 10 vjeçar që i sjell Shkodrës dhe Shqipërisë vetëm tituj. “Shpresat për rikthimin e lavdisë së notit”

Një tjetër sukses për trojet shqiptare duke lartësuar flamurin kuq e zi, vjen nën emrin.

Humbi ndaj Islandës, habit trajneri i ri i kombëtares: Shfaqet i lumtur dhe duke qeshur dhe thotë që…

Shqipëria regjistroi humbjen e dytë nga 3 ndeshje në Eliminatoret  e Kampionatit Evropian. Kombëtarja jonë.

E bujshme/ Bufon drejt rikthimit në Serinë A, i bën ofertë skuadra e shqiptarit

Pas njoftimit për largimin nga PSG-ja, Xhixhi Bufon duhet të zgjedhë ekipin e ri, pasi.

Pushtoi fushën në finalen e Championsit, Kinsei fiton 3,5 milionë euro

Bjondja që u fut në fushën e finales së Champions League, Kinsi Volansi, e ka.

VIDEO/ Turpëroi Kombëtaren e Bushit, Kosova U-21 “masakron” Andorrën në pjesën e parë

Në këto momente është duke u luajtur sfida mes Andorrës U-21 dhe Kosovës U-21, në.

T.ronditet bota e futbollit/ A.ksident i rëndë, humb jetën ish-ylli i Real Madrid

Bota e futbollit në zi. Ish-sulmuesi i Arsenal dhe Real Madrid ka ndërruar jetë pas.

Hysaj dridh mediat italiane, jep lajmin b.ombë për të ardhmen e tij

Ai është një nga futbollistët më me zë të kombëtares sonë. E teksa u bënë.

Jo vetëm “Arena Kombëtare”, kush është stadiumi i ri që do të ndërtohet shumë shpejt

Tjetër stadium po vjen. Bëhet fjalë për një impiant për skuadrën e Apolonisë. Federata Shqiptare.