Shqiptari i Italisë po pret gjithçka në Botëror, njihuni me portierin që mahnit Brazilin. Ai puth si…

Prindërit e tij zbarkuan në brigjet italiane 25 vite më parë, ndërsa ai lindi në.

Kush bleu biletë për ndeshjen me Francën, i detyruar edhe për Andorrën, ja vendimi dra.stik i FSHF

Interesimi i madh i tifozëve shqiptarë për të ndjekur ndeshjen ndaj kampionëve të botës në.

“Ishim në rre.zik për jetën”/ Ska.ndal në futbollin shqiptar, futbollisti go.ditet dhe përfundon në spital

Na ishte dukur sikur nuk e kishim më si fenomen por dh.una në kampionatin shqiptar.

Vjen ultimatumi nga UEFA, ja ç’po ndodh me “Arena Kombëtare”, rrezikon që…

Është premtuar se sfida e 17 nëntorit kundër Francës do të luhet në “Arenën Kombëtare”,.

Kishte th.yer brinjët, mesfushorit shqiptar i ndodh mrekullia pas 3 javësh

Burim Kukeli kishte pësuar thyerje brinjësh, por kjo nuk e ka penguar që të rikthehet.

Ngatërroi himnin tonë kombëtar, UEFA dënon ash.për Francën

Pas gabimit të rëndë të ngatërrimit të himnit të Shqipërisë dhe fillimit me vonesë të.

Ata do bëjnë dhe inagurimin e “Arenës Kombëtare”, por ja sa do të kushtojnë biletat për Shqipëri-Francë

Përballja Shqipëri-Francë do të jetë e para ndeshje zyrtare qe do te beje edhe kemben.

Paralajmërimi i frik.shëm/ Çekia: Në ndeshjen me Kosovën mund të ndodhë hataja

Federata e Futbollit të Çekisë ka pezulluar shitjet në internet të biletave për ndeshjen kundër.

LAJMI I FUNDIT/ Zi në futbollin shqiptar, ndahet nga jeta ish-presidenti i FSHF-së

Futbolli shqiptar merr lajmin e hidhur. Ndahet nga jeta në moshën 86-vjeçare, ish-presidenti i FSHF-së.

E BUJSHME: Turqia dënohet, Shqipëria drejt Europianit

Turqia mund të largohet nga UEFA për shkak të festimit ushtarak pas golave të shënuar..