Gjithmonë në zemrat e kuqezinjve/ Çfarë suprize që nuk pritej për De Biazin në Moldavi

Gianni De Biasi mbetet ende në zemrat e tifozëve. Ish-trajneri i Kombëtares, Gianni De Biasi.

Kjo nuk pritej/ Reja e thotë troç, ja çfarë do të doja unë të ndodhte më Shqipërinë

Para ndeshjes me Moldavinë, e vlefshme për kualifikueset e Euro 2020, por tashmë pa një.

Kapi skedinë me humbjen e Shqipërisë, komentatori Kosta Grillo “godet” sërish: Si e parashikova…

Komentatori i njohur shqiptar Kosta Grillo ka “goditur” serish. Teksa shkaktoi polemika disa kohë më.

Çfarë dra.me e dhim.bshme në Turqi, kuqezinjtë nuk e meriton këtë

Një dra.më e vërtetë ajo që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Stamboll. Turqia ka.

Nis sfida Turqi-Shqipëri, p.las keq në fushë mes lojtarëve

Po luhet në “Sukru Saracoglu” të Stambollit mes Turqisë dhe Shqipërisë i vlefshëm për grupin.

Sfida e jetës për kuqezinjtë, ja si do të rreshtohen sot përballë turqve

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Turqisë dhe Shqipërisë. Pas gjashtë ndeshjeve në Grupin.

KUJDES, del video e tur.pshme/ Futbollisti i njohur, me pro.stituta dhe dro.gë

Një tjëtër ska.ndal në botën e futbollit është publikuar sot nga mediat.  Ish-ylli i Milanit,.

KUJDES, pamje të rënda/ E tme.rrshme, lojtari bie pa ndjenja pas go.ditjes bru.tale

Një episod i rëndë është regjistruar në kampionatin e futsallit në Brazil. Protagonist janë bërë.

Ça bëhet kështu? Ra nga kati i 6, vjen lajmi i t.merrshëm për futbollistin 23 vjeçar

Ngjarje pas ngjarje ne futbollin shqiptar dhe ate boteror. Nje tjeter i ri eshte hedhur.

” U vendosën eksplozivë pranë tifozëve”/ Lu.fta e derbit vazhdon, Partizani ak.uza mons.truoze Tiranës

Një ditë pas ballafaqimit në ‘’Selman Stërmasi’’, ku të kuqtë triumfuan 1-2, vijon lu.fta mes.