3 futbollistë të skuadrës së famshme pësojnë aksi.dent të fr.ikshëm, pasoja të rë.nda

Një aksident shumë i rëndë ka ndodhur ku janë përfshirë tre futbollistë të ekipit të.

E BUJSHME/ Së shpejti futbollisti shqiptar krah Ronaldos në dyshen sulmuese të Juventusit

Një shqiptar mund të bëhet shumë shpejt dyshen sulmuese të Juventusit me Ronaldon.  Shqiptari i.

E bujshme,  në Angli kërkohet që në janar kuqeziu

Një lajm i bujshëm ka qarkulluar ditën e sotme në mediat britanike. Bëhet fjalë për.

Plas sherr masiv mes lojtarëve të Kukësit dhe Tiranës, ja çfarë ndodhi në tunel pas ndeshjes

Sherr masiv midis lojtarëve të të dy ekipeve. Situata u acarua në fundin e lojës,.

Plas skandali, ish-lojtari i dënuar akuzon presidentin e Skënderbeut: Ju tregoj të vërtetën e trukimeve

“A keni kohë për një kafe? Doja të flisja pak me ju”. Kështu e nis artikullin.

Shqipëria e papërmbajtshme, festë në Elbasan Arena

Spektakël i vërtetë në “Elbasan Arena”, teksa u luajt sfida e vlefshme për Grupin H.

Shpërthen “Elbasan Arena”, shijojeni këtë super perlë të Shqipërisë

Shqipëria ka një test të vështirë sot me Islandën. Por në Elbasan Arena janë zhbllokuar.

VIDEO/ Kosova tr.ondit Anglinë, ja goli i avantazhit

Ka nisur në Southampton ndeshja mes Anglisë dhe Kosovës, e vlefshme për Grupin A kualifikues.

ZYRTARE/ Përballja jetike me Islandën, ja 11 kuqezinjtë startues

Është mësuar formacionin zyrtar me të cilin ekipi i Shqipërisë do të përballet në ndeshjen.

Kjo nuk pritej/ Në Angli Kosovën po e konsiderojnë si “Brazili i Ballkanit”

Media prestigjioze britanike, “Sky Sports”, ua ka prezantuar lexuesve të vet sot Kosovën në futboll,.