KUJDES, del video e tur.pshme/ Futbollisti i njohur, me pro.stituta dhe dro.gë

Një tjëtër ska.ndal në botën e futbollit është publikuar sot nga mediat.  Ish-ylli i Milanit,.

KUJDES, pamje të rënda/ E tme.rrshme, lojtari bie pa ndjenja pas go.ditjes bru.tale

Një episod i rëndë është regjistruar në kampionatin e futsallit në Brazil. Protagonist janë bërë.

Ça bëhet kështu? Ra nga kati i 6, vjen lajmi i t.merrshëm për futbollistin 23 vjeçar

Ngjarje pas ngjarje ne futbollin shqiptar dhe ate boteror. Nje tjeter i ri eshte hedhur.

” U vendosën eksplozivë pranë tifozëve”/ Lu.fta e derbit vazhdon, Partizani ak.uza mons.truoze Tiranës

Një ditë pas ballafaqimit në ‘’Selman Stërmasi’’, ku të kuqtë triumfuan 1-2, vijon lu.fta mes.

3 futbollistë të skuadrës së famshme pësojnë aksi.dent të fr.ikshëm, pasoja të rë.nda

Një aksident shumë i rëndë ka ndodhur ku janë përfshirë tre futbollistë të ekipit të.

E BUJSHME/ Së shpejti futbollisti shqiptar krah Ronaldos në dyshen sulmuese të Juventusit

Një shqiptar mund të bëhet shumë shpejt dyshen sulmuese të Juventusit me Ronaldon.  Shqiptari i.

E bujshme,  në Angli kërkohet që në janar kuqeziu

Një lajm i bujshëm ka qarkulluar ditën e sotme në mediat britanike. Bëhet fjalë për.

Plas sherr masiv mes lojtarëve të Kukësit dhe Tiranës, ja çfarë ndodhi në tunel pas ndeshjes

Sherr masiv midis lojtarëve të të dy ekipeve. Situata u acarua në fundin e lojës,.

Plas skandali, ish-lojtari i dënuar akuzon presidentin e Skënderbeut: Ju tregoj të vërtetën e trukimeve

“A keni kohë për një kafe? Doja të flisja pak me ju”. Kështu e nis artikullin.

Shqipëria e papërmbajtshme, festë në Elbasan Arena

Spektakël i vërtetë në “Elbasan Arena”, teksa u luajt sfida e vlefshme për Grupin H.