E rëndë, v.des ish-portieri i njohur. Shkakun nuk do ta besoni

Ne nje kohe qe shifrat e v.iktimave jane te larta ne dite nga Covid-19, ish-portieri.

Tek Vllaznia nuk ndalen çuditë, lëvizjet e reja. Gjermanin që erdhi për trajner, e bënë…

Tek Vllaznia nuk kane te ndalur çudite, duke shenuar risi qe nuk ishin degjuar me.

Projekti super ambicioz/ Ish-sulmuesi i kombëtares gjermane në stolin e Vllaznisë

Pas zyrtarizimit në postin e drejtorit sportiv të Matko Djarmati, një emër që ka luajtur.

Dashuria e një qyteti në ‘perin’ e 90 minutave…përgjegjësit që po i shkatërrojnë Vllazninë Shkodranëve

Edhe nje tjeter sezon futbollistik, Vllaznia ndodhet me nje kembe ne superlige dhe tjetren ne.

“Aty vi.dhet në mënyrë të paturpshme”/  Te  Vllaznia të gjithë po dri.dhen,  së shpejti nis një…

Vllaznise i eshte gjetur nje sponsor por jo qetesia. Tek ekipi shkodran pritet qe te.

Lajm i hidhur/ Oh zot sa gjynah, sporti shqiptar në zi, ja kush u nda nga jeta sot

Një lajm i hidhur është mësuar sot. Bëhet me dije se ish-volejbollisti dhe ish-trajneri i.

VIDEO/ She.rr i rëndë sot në Pukë, shikoni momentet e gr.ushtit mes lojtarëve

Teksa ndeshjet janë pa tifozë për shkak të pandemisë, në futbollin shqiptar nuk mungon dh.una,.

Jooo kjo VIDEO është tro.nditëse/ Shikoni si flet me veten Pep Guardiola

Pamje të papara kanë kapur kamerat gjatë transmetimit të ndeshjes mes Manchester Cityt dhe Arsenalit..

Ky lajm bo.mb.ë nuk pritej, zhvillime të bu.jshme për kampionin e madh, ç’po ndodh me Schumacher

Zhvillime të rëndësishme dhe shumë lajme të bu.jshme janë mësuar në lidhje me fatin e.

“Na infektove ti bashkë me…”. Pl.as ke.q sherri, motra e futbollistit “sheh lemeri me sy”, shkelin LIGJIN, ja ç’ndodhi…

3 pjesëtarë të ekipit të Partizanit kanë rezultuar me COVID-19, pas testeve të bëra disa.