U bë bu.jë e madhe/ E ka braktisur kombëtaren?! Flet Taulant Xhaka

Ka krijuar debate dhe polemika të mëdha mungesa e tij në kombëtare. Taulant Xhaka, më.

“Mamanë e ka një k.u*vë”, reagon 41-vjeçarja, nëna e futbollistit të njohur

Pas tifozëve të Lacios dhe të Napolit, ata të Parmës kanë vijuar me ofendimet në.

E pabesueshme, gjendet stadiumi “binjak” i ‘Air Albania’. Ja ku ndodhet

Gjendet në Meksikë “kopja” e stadiumit të ri të Tiranës që do të mbajë emrin.

E BUJSHME/ Zbulohet emri i ri i Arenës Kombëtare, 650 mijë euro në vit…

Është arritur akordi! “Arena Kombëtare” tashmë do të quhet “Air Albania Stadium”. Lajmi është bërë.

Disa ditë pasi doli nga spitali, se u rrëzua nga kati i gjashtë i pallatit, Aldo Teqja bën surprizën e madhe

Prej ditësh mungesë, surprizon kolegët e Partizanit teksa stërviteshin për ndeshjen e radhës në kampionat,.

FOTOT/ Kush ishte parukieri i famshëm që u gjet i pajetë, zbulohen detajet e f.r.ikshme. Pastruesja në hotel e pa…

Parukieri apo stilisti i futbollistit te njohur Kristiano Ronaldo është gjetur i pajete nga një.

Shqiptari i Italisë po pret gjithçka në Botëror, njihuni me portierin që mahnit Brazilin. Ai puth si…

Prindërit e tij zbarkuan në brigjet italiane 25 vite më parë, ndërsa ai lindi në.

Kush bleu biletë për ndeshjen me Francën, i detyruar edhe për Andorrën, ja vendimi dra.stik i FSHF

Interesimi i madh i tifozëve shqiptarë për të ndjekur ndeshjen ndaj kampionëve të botës në.

“Ishim në rre.zik për jetën”/ Ska.ndal në futbollin shqiptar, futbollisti go.ditet dhe përfundon në spital

Na ishte dukur sikur nuk e kishim më si fenomen por dh.una në kampionatin shqiptar.

Vjen ultimatumi nga UEFA, ja ç’po ndodh me “Arena Kombëtare”, rrezikon që…

Është premtuar se sfida e 17 nëntorit kundër Francës do të luhet në “Arenën Kombëtare”,.