Kishte th.yer brinjët, mesfushorit shqiptar i ndodh mrekullia pas 3 javësh

Burim Kukeli kishte pësuar thyerje brinjësh, por kjo nuk e ka penguar që të rikthehet.

Ngatërroi himnin tonë kombëtar, UEFA dënon ash.për Francën

Pas gabimit të rëndë të ngatërrimit të himnit të Shqipërisë dhe fillimit me vonesë të.

Ata do bëjnë dhe inagurimin e “Arenës Kombëtare”, por ja sa do të kushtojnë biletat për Shqipëri-Francë

Përballja Shqipëri-Francë do të jetë e para ndeshje zyrtare qe do te beje edhe kemben.

Paralajmërimi i frik.shëm/ Çekia: Në ndeshjen me Kosovën mund të ndodhë hataja

Federata e Futbollit të Çekisë ka pezulluar shitjet në internet të biletave për ndeshjen kundër.

LAJMI I FUNDIT/ Zi në futbollin shqiptar, ndahet nga jeta ish-presidenti i FSHF-së

Futbolli shqiptar merr lajmin e hidhur. Ndahet nga jeta në moshën 86-vjeçare, ish-presidenti i FSHF-së.

E BUJSHME: Turqia dënohet, Shqipëria drejt Europianit

Turqia mund të largohet nga UEFA për shkak të festimit ushtarak pas golave të shënuar..

Gjithmonë në zemrat e kuqezinjve/ Çfarë suprize që nuk pritej për De Biazin në Moldavi

Gianni De Biasi mbetet ende në zemrat e tifozëve. Ish-trajneri i Kombëtares, Gianni De Biasi.

Kjo nuk pritej/ Reja e thotë troç, ja çfarë do të doja unë të ndodhte më Shqipërinë

Para ndeshjes me Moldavinë, e vlefshme për kualifikueset e Euro 2020, por tashmë pa një.

Kapi skedinë me humbjen e Shqipërisë, komentatori Kosta Grillo “godet” sërish: Si e parashikova…

Komentatori i njohur shqiptar Kosta Grillo ka “goditur” serish. Teksa shkaktoi polemika disa kohë më.

Çfarë dra.me e dhim.bshme në Turqi, kuqezinjtë nuk e meriton këtë

Një dra.më e vërtetë ajo që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Stamboll. Turqia ka.