TU.RP i madh në Shqipëri, provë më të madhe nuk ka, shikoni foton që ka bërë xhiron e botës

Një ndeshje t.urp për futbollin shqiptar ishte ajo mes Bylisit dhe Tiranës. 45 minutat e.

“Na bo hallall, u bashkofshim…”. Tragjedi në familjen e ish-futbollistit shqiptar, dedikimi i tij po na rrëqeth mishin..

Një ngjarje e rëndë ka ndidhur ditën e djeshme. Mësohet se ish-futbollisti i Shqipërisë, Valdet.

Pani.k dhe fri.kë në ‘Loro Boriçi’, humb ndjenjat lojtari dhe

Një përplasje mes futbollistëve ka shkaktuar momente paniku në “Loro Boriçi” në sfidën Vllaznia –.

Pl.as ‘bo.mb.a’ të Vllaznia, askush nuk e priste këtë lajm

Vllaznia e Shkodrës sërish në vështirësi. Edhe pse pati një fitore shumë pozitivë 1-3 në.

VIDEO e buj.shme/ Eroz Grezda, gru.sht kroatit: Më ofendoi për kombësinë

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Eros Grezda, gjithjë vihet në qendër të vëmendjes me sjelljen e.

Sa e trishtë/ Futbollisti 25-vjeçar humb betejën me Covid, v.i.ktima e tretë në familjen e tij

Futbollisti bolivian Deibert Frans Roman Guzman është ndarë nga jeta pasi luftoi prej disa javësh.

Aksident i frikshëm, futbollisti i njohur përfshihet në ngjarjen e rëndë

Momente te renda kane qene ato për portierin e tretë të PSG-së, Marcin Bulka, i.

Sulmi në zemër i merr jetën futbollistit të njohur

Bota e futbollit eshte ne zi sot, pasi është ndarë nga jeta ish futbollisti i.

Oh çfarë ditë zie, sporti përcjell me dhimbje trajnerin e njohur dhe të dashur për shqiptarët

Futbolli italian është në zi për ndarjen nga jeta të Gigi Simoni: ish-trajneri i Inter,.

LAJM I FUNDIT/ Ministria i kthen përgjigje FSHF-së, ja çfarë do të ndodhë me futbollin shqiptar

Dritë në fund të tunelit. Qeveria shqiptare i ka kthyer më në fund përgjigje zyrtare,.