Zyrtare: Vllaznia largon Brendon Smajlin

KF Vllaznia bën të ditur se ditën e sotme ka arritur një marrëveshje me futbollistin.

VIDEO/ Aksident i tmerrshëm, makina ndahet në dyshë

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur në Formula 2, ku një makinë është ndarë në.

Tragj.edi tek Barcelona, ndërron jetë vajza nëntë vjeçare e…

Bota e futbollit është tronditur, pasi ish trajneri i Barcelonës i cili bëri historinë duke.

Gruaja po mbante foshnjën në dorë, sportisti e rreh, publikohen patjet e rënda

Një ngjarje shok.uese është rregjistruar nga kamerat e sigurisë së shtëpisë së sportistit të arteve.

Interi nuk ka të ndalur, blerja e bujshme mbërrin në Milano

Inter ka qenë mjaft aktiv këtë merkato vere, ku pas nënshkrimit me Antoni Conten ka.

Tr.onditet Leo Messi/ Dalin fotot e gruas së tij duke e tradhtuar me dikë tjetër

Nëse mendoni se Leo Messi dhe Antonella Roccuzzo kanë qenë të dashur çmendurisht pas njëri-tjetrit.

Valdrini iku, por e f.rikshme çfarë pritet të ndodhë me Vllazninë

Dorëheqja e Valdrin Pjetrit pritet të sjellë probleme te Vllaznia. Skuadra shkodrane është nën varësinë.

Tr.on.ditëse/ Futbollisti i njohur v.ar veten në garazhin e shtëpisë

Një dëmtim gjatë lojës do ti kushtonte shumë talentit të Manchester United. Joel Darlington vetëm.

Bo.mbastike/ U tha se v.diq nga aksi.denti me avion privat, zbulohet e vërteta sho.kuese për futbollistin: Në trupin e tij u gjet…

Skenarë të rinj kanë dalënë dritë nga misteri i futbollistit. Emiliano Sala nuk ka vdek.ur.

Vllaznia e femrave shkuan historinë, kualifikohet në grupet e Champions League

Ështe padyshim historike! Vllaznia në futboll për femra shkuan historinë. Klubi shkodran është bërë skuadra.