Gjesti i madh i 3 të huajve të Vllaznisë, dhurojnë ushqime për familjet në nevojë!

Tre futbollistët e huaj të Vllaznisë solidarizohen me familjet në nevojë në qytetin e Shkodrës..

“Je i ndaluar rreptësisht që…”/ Arrestohet ‘me bujë’ ish-futbollisti i Kombëtares, ua ç’bëri, ja 2 akuzat bo.mbë ndaj tij

Ish-futbollisti I Kombëtares, Klodian Duro, është vënë në pranga nga Policia e Tiranës për shkelje.

E bujshme, arrestohet nga policia ish-futbollisti i Kombëtares. E denoncoi ish gruaja për…

Një lajm i papritur mëngjesin e sotëm, ka shtangur gjithë opinionin sportiv në Shqipëri. Ish-futbollisti.

Ah sa e trishtë, stadiumi kthehet në spital, por ja si duket. O Zot, gjynah

E tha pak dite me pare edhe kryeministri Rama, ku e solli si shembull qe.

“Për pak sa s’më ra të fikët, ishte një dhimbje që..”. Flet futbollisti i prekur me ko.ronavirus: Ja si më nisën simptomat e para…

Futbollisti i Elçes në Spanjë, Jonathas, i cili është një ndër të prekurit me COVID-19,.

Tronditet sporti shqiptar, ish-trajneri i kombëtares pëson v.dekje klinike nga k.oronavirusi

Koronavirusi trondit sportin shqiptar. Ish-trajneri i Kombëtares së boksit, Skënder Kurti, është në gjendje tepër.

Ish-futbollisti merr lajmin se është pozitiv me COVID-19, shtrohet në spital, ja detajet e para

Një ish-futbollist i njohur shqiptar raportohet se është i infektuar me koronavirus. Ai e ka.

Kor.onavi.rusi ‘rrëzon’ futbollin/ UEFA vendos për Championsin dhe Europa League

Ditën e sotme UEFA ka vendosur që të shtyjë finalet e Ligës së Kampionëve dhe.

I mbyllur në shtëpi/ Apeli i fortë i Lorik Canës: Nuk ka trimëri me…

Edhe ish-kapiteni legjendar i kombëtares,  Lorik Cana, i cili ndodhet i vetëkar.antinuar në shtëpinë e.

“15 sekondat më të vështirë të jetës”, – basketbollisti tregon vuajtjet e koronavirusit

Një prej basketbollistëve më të mirë të NBA, Donovan Mitchell, ka treguar se është pozitiv.