Rekord i ri/ Erkand Qerimaj në bën serish krenar, 3 medalje argjendi për ngjyrat kuqezi

Erkand Qerimaj na bën krenarë, fiton tre medalje argjendi në turneun ndërkombëtar Erkland Qerimaj vijon.

Nesër ndeshja, francezët tërb.ohen keq me Shqipërinë

Me inaugurimin e stadiumit të ri kanë nisur edhe probleme të reja për FSHF-në. Plot.

Nga Flori dhe Aurela Gaçe te Era Istrefi, zbulohen këngëtarët që do të përformojnë në inaugurimin e stadiumit

Shqipëria dhe Franca do të përballen ditën e nesërme në orën 20:45, në sfidën e.

VIDEO/ Pl.as në Çeki, dhu.në ndaj shqiptarëve të Kosovës, tifozët me maska sul.mojnë…

Kosova do të luajë me Çekinë ditën e sotme, në një ndeshje që pritet të.

U bë bu.jë e madhe/ E ka braktisur kombëtaren?! Flet Taulant Xhaka

Ka krijuar debate dhe polemika të mëdha mungesa e tij në kombëtare. Taulant Xhaka, më.

“Mamanë e ka një k.u*vë”, reagon 41-vjeçarja, nëna e futbollistit të njohur

Pas tifozëve të Lacios dhe të Napolit, ata të Parmës kanë vijuar me ofendimet në.

E pabesueshme, gjendet stadiumi “binjak” i ‘Air Albania’. Ja ku ndodhet

Gjendet në Meksikë “kopja” e stadiumit të ri të Tiranës që do të mbajë emrin.

E BUJSHME/ Zbulohet emri i ri i Arenës Kombëtare, 650 mijë euro në vit…

Është arritur akordi! “Arena Kombëtare” tashmë do të quhet “Air Albania Stadium”. Lajmi është bërë.

Disa ditë pasi doli nga spitali, se u rrëzua nga kati i gjashtë i pallatit, Aldo Teqja bën surprizën e madhe

Prej ditësh mungesë, surprizon kolegët e Partizanit teksa stërviteshin për ndeshjen e radhës në kampionat,.

FOTOT/ Kush ishte parukieri i famshëm që u gjet i pajetë, zbulohen detajet e f.r.ikshme. Pastruesja në hotel e pa…

Parukieri apo stilisti i futbollistit te njohur Kristiano Ronaldo është gjetur i pajete nga një.