Valdrini iku, por e f.rikshme çfarë pritet të ndodhë me Vllazninë

Dorëheqja e Valdrin Pjetrit pritet të sjellë probleme te Vllaznia. Skuadra shkodrane është nën varësinë.

Tr.on.ditëse/ Futbollisti i njohur v.ar veten në garazhin e shtëpisë

Një dëmtim gjatë lojës do ti kushtonte shumë talentit të Manchester United. Joel Darlington vetëm.

Bo.mbastike/ U tha se v.diq nga aksi.denti me avion privat, zbulohet e vërteta sho.kuese për futbollistin: Në trupin e tij u gjet…

Skenarë të rinj kanë dalënë dritë nga misteri i futbollistit. Emiliano Sala nuk ka vdek.ur.

Vllaznia e femrave shkuan historinë, kualifikohet në grupet e Champions League

Ështe padyshim historike! Vllaznia në futboll për femra shkuan historinë. Klubi shkodran është bërë skuadra.

Madhështore/ Luiza Gega triumfon në Shkup, kualifikohet për Lojërat Olimpike ‘Tokyo 2020’

Luiza Gega ka triumfuar edhe njëherë në Kampionatin Ekipor Europian të Atletikës që po zhvillohet.

Vrapoi të takonte futbollistin e njohur, u bë i famshëm me gjestin prekës

Me atë që i ndodhi, u be i famshem ne rrjetet sociale dhe nami i.

“Një mashkull më kërkoi ta bëja me gruan e tij”, Peti tregon propozimet e pacipa në kohën e Kupës së Botës

Emanuel Peti ka treguar në një intervistë se fitoret në karrierën si futbollist kanë bërë.

Profesionet që s’ua merr mendja, ja çfarë bëjnë gratë e futbollistëve të famshëm

Thuhet se futbollistët janë të marrosur pas femrave të bukura. Të tilla gjenden me shumicë.

Diçka e çuditshme po ndodh me stadiumin e ri! FSH del me njoftimin aspak të zakontë

FSHF po kërkon një sponsor për stadiumin e ri. Institucioni i futbollit në vend kërkon.

E BUJSHME/ Hysaj lë përfundimisht Napolin, merr avionin drejt…

Elseid Hysaj duket se është larguar përfundimisht nga Napoli. Mbrojtësi shkodran i kombëtares shqiptare të.