Ko.ronavir.us i bën gjëmën Interit, ja çfarë ndodh në ndeshjen kundër Ludogorets

Kor.onavisu.rusi po shkakton probleme edhe në sport. Mësohet se ndeshje mes Interit dhe Ludogorets për.

Dorë e hekurt/ Shkatërruan “Air Albania”, tizozët vandalë e pësojnë si askush më parë

Stolat në “Air Albania” u thyen serish. Policia e Shtetit ka vepruar dhe ka arr.estuar.

Fr.ika nga ko.ronaviru.si/ Në Itali merret vendimin për ndeshjet e Seria A

Shqe.tësimi që ka prekur autoritetet shëndetësore dhe jo vetëm në Italinë fqinje, sa i përket.

E njohu kur ishte shitëse, zbulohet detaji i turpshëm i lidhjes së Ronaldos dhe Georginës, mediat flasin për shuma marramendëse me…

Mediat rozë kanë spekuluar për vite me marrëdhënien e futbollistit te njohur Cristiano Ronaldo dhe.

UEFA pl.as bo.m.bën, përjashton për 2 vite ekipin e madh evropian nga Champions League

Për dy sezonet e ardhshme në  Evropë nuk do të marrë pjesë dhe është gjobitur.

I çonte mesazhe gruas së tij, tani thotë se është shtatzanë. Futbollisti largohet nga shtëpia, pas lidhjes me modelen…

Nje modele e njohur ne Britani, Lorin Gudman, zbulon emrin e futbollistit me te cilin.

Klodiana Shala merr lajmin bo.mb.ë, çfarë ndodhi në Lojërat Olimpike Londër 2012

Ish-kampionja e atletikës shqiptare Klodiana Shala, është në telashe. Duke qenë se që prej vitit.

VIDEO e tur.pshme/ “Pl.as” në futbollin shqiptar, shkelma e gru.shte në fushë dhe tribuna

Është rikthyer dhu.na në stadiumet shqiptare, një nga sëmundjet e cila fatkeqësisht nuk po gjen.

Tashmë është zyrtare/ Rikthimi i buj.shëm i brazilianit te Vllaznia, ja kontrata

Sulmuesi brazilian Silvio Rodriguez Pereira Junior është rikthyer te Vllazia. Firmosja e kontratës është konfirmuar.

“Babi, ëndrra mbaroi”, futbollisti i njohur sh.përthen në l.ot kur jep lajmin e rëndë

Futbollisti i njohur, Chicharito Hernandez, ka luajtur për shumë skuadra të mëdha europiane, si Manchester.