E BUJSHME/ Hysaj lë përfundimisht Napolin, merr avionin drejt…

Elseid Hysaj duket se është larguar përfundimisht nga Napoli. Mbrojtësi shkodran i kombëtares shqiptare të.

A.larmohet Real Madrid! Po prezantonte futbollistin e ri, por situata del jashtë kontrolli dhe ai…

Militao nuk është ndier aspak mirë në prezantimin e sotëm si lojtari më i ri.

Ndodhen në kaos/ Katër klube të Kategorisë Superiore rrezikojnë përjashtimin nga kampionati, zbulohet arsyeja

Katër klube të Kategorisë Superiore rrezikojnë përjashtimin nga kampionati i sezonit të ardhshëm, pasi nuk.

Zgjohen tek Vllaznia, nisin firmat e para

KF Vllaznia ashtu siç kishte premtuar, ka nisur punen per ndertimin e skuadres per sezonin.

Oh sa e dh.imbshme! U m.byt në liqenin e thellë, gjendet trupi i pajetë i futbollistes shqiptare

Ekipet e shpëtimit kanë arritur të lokalizojnë trupin e Florijana Ismailit, futbollistes shqiptare të Zvicrës.

Bar special 400 mijë euro, fasada, dhomat dhe stolat. Ja pamjet nga “Arena Kombëtare”, stadiumi më luksoz

Stadiumi i ri kombëtar është futur në fazën e fundit të punimeve. Teksa konstruksioni metalik.

Kampioni 10 vjeçar që i sjell Shkodrës dhe Shqipërisë vetëm tituj. “Shpresat për rikthimin e lavdisë së notit”

Një tjetër sukses për trojet shqiptare duke lartësuar flamurin kuq e zi, vjen nën emrin.

Humbi ndaj Islandës, habit trajneri i ri i kombëtares: Shfaqet i lumtur dhe duke qeshur dhe thotë që…

Shqipëria regjistroi humbjen e dytë nga 3 ndeshje në Eliminatoret  e Kampionatit Evropian. Kombëtarja jonë.

E bujshme/ Bufon drejt rikthimit në Serinë A, i bën ofertë skuadra e shqiptarit

Pas njoftimit për largimin nga PSG-ja, Xhixhi Bufon duhet të zgjedhë ekipin e ri, pasi.

Pushtoi fushën në finalen e Championsit, Kinsei fiton 3,5 milionë euro

Bjondja që u fut në fushën e finales së Champions League, Kinsi Volansi, e ka.