Loja me dy porta/ Si po përpiqet dëshpërimisht Voltana Ademi të marrë propozimin e demokratëve

Voltana Ademi po luan me dy porta me qëllim që të shitet tek Lulzim Basha.

Cila janë interesat?!/ Pse po u mban peng transportin urban shkodranëve Voltana Ademi?!

Voltana Ademi ju mban peng shkodranëve autobusët e linjës së qytetit. Paradoksalisht kur në pjesën.

Paradoksi i Qeverisë së fasadave, 5 mijë lek ndihmë sociale, kur më shumë së dyfishi shkojnë maskat për familje

Qeveria shqiptare dhe ministria e shëndetësisë çdo ditë po propagandojnë me të madhe që të.

Lista e një PD-je që ka humbur rrugën/ Basha nuk resht së sho.kuari, ja emrat që kandidojnë në Shkodër në 2021

Lulzim Basha nuk rresht se surprizuari dhe duket se te radhes surprize e ka rezervuar.

Ç’po ndodh në Bashkinë e Shkodrës? Vartësit i preken me ko.ronaviru.s, Voltana Ademi fsheh kokën si struci

3 punonjës i kanë dalë të infektuar Voltana Ademit në bashkinë Shkoder me ko.ronavir.us, por.

Ko.ronaviru.si bën namin por tamponët mungojnë fr.kshëm në Shkodër, detajet

Ndërsa qeveria flet për respektim të rregullave si distancim fizik dhe maska për të shmangur.

Çfarë i tremb dhe pse po heshtin?! Shkodra më ‘jetime’ se kurrë, praktikisht zero e përfaqësuar në…

A ka Shkodra deputet dhe ku jane? Eshte kjo nje pyetje qe po behet cdo.

Socialistët vendas ‘shkëlqejnë’ me heshtjen e tyre, Rama ‘zhvesh’ Shkodrën, drejt Lezhës një tjetër drejtori

Skandalet e qeverise Rama nuk ndalen per Shkodren. Nje tjeter drejtori brenda pak ditesh do.

Denoncimi/ Nuk kanë fund sk.andalet në Bashkinë Shkodër, shikoni si mbahen peng paratë e “Lulebore” 2019

Skandal/ Bashkia Shkoder ju mban peng pagesat pjesmarresve ne festivalin “Lulebore” 2019. Edhe pse ka.

Skandali bo.mbë/ “Po i djegin qëllimisht’. Voltana Ademi ‘kopsit tenderin në fshehtësi’, Shkodra ‘mbytet’ prej plehrave, por ja ç’po bën kryebashkiakja

Nje tjeter tender me vlere mbi 71 milion leke te vjetra i çelur nga kryetarja.