Detaje nga gjendja letargjike/ Në të gjithë vendin PS nis fushatën, në Shkodër në drejtim të paditur

Në jug ka nisur takimet e para elektorale me synim mandatin e tretë, ndërsa gjatë.

Shkodranët në mëshirë të fatit/ Për Voltana Ademin ko.ronaviru.si nuk ekziston, gjendja është ska.ndaloze

Propaganda e Voltana Ademit ka marrë fund dhe tashmë ajo e ka harruar koro.navirus dhe.

Të rejat tro.nditëse/ Gjykata e Apelit në Shkodër, vatër e rrez.kshme e ko.ronav.irusit, por s’ka tampone

Rastet e shtuara në gjykatën e Apelit në Shkodër e bëjnë një domosdoshmëri mbylljen e.

Zero respekt për ligjin/ Për PD-në ekziston vetëm ‘Ramavirusi’, skandal në mbledhjen e degës në Shkodër

Demokratet e Shkodres kane lene pas muajt e f.rik.es si pasoje e ko.ronavi.rusit, duke zhvilluar.

Denoncimi/ Menaxhim i shëmtuar i situatës së COVID, në Shkodër nuk kanë fund skandalet me testimet

Menaxhimi i situatës së Covid 19 në Shqipëri është në kufijtë e një skandali dhe.

Qytetarët duan përgjigje/ Të martën dita e së vërtetës së madhe për socialistët e Shkodrës,

Socialistet shkodrane kane te marten proven e tyre te fundit per te treguar nese e.

Ku janë fshehur deputetët socialistë të Shkodrës?! Në prag të sezonit rruga e Velipojës serish peng i….

Për të dytin vit radhazi, kur sezoni turistik ka trokitur dhe do të duhej ta.

Fqinjët po na mbyllin ‘dyert’/ Dëmet katastrofale në Shkodër nga mbyllja e kufirit me Malin e Zi, hesht Qeveria

Shpejtoi ta quajë sukses të sajin hapjen e kufinjve me 1 Qershor, duke deklaruar me.

Babëzia e Voltana Ademit s’njeh kufij, ‘kopsit’ tenderin e dyshimtë, përgatit ‘artilerinë e rëndë’ për Policinë Bashkiake…

Bashkia Shkoder pergatit “artilerine” e rende per te rritur sigurine publike dhe performancen e policise.

Dë.shtimi spektakolar, vijon telenovela kata.strofë e punimeve në By pass-in e Shkodres

Ministria e Infrastrukturës dhe autoriteti rrugor shqiptar kanë dështuar në mënyrë spektakolare me një prej.