FOTO/ Benet Beci vë në rresht administratën e KESH për fushatën e tij

Kandidati socialist qe ka nisur te shohe endrra me deputet, Benet Beci po shfrytezon haptazi.

Fushata skandaloze e Benet Becit, përdor investimet publike si çiflig personal

Investimet publike te realizuara nga taksat e qytetareve nder vite nga qeveria e PD dhe.

Akuzat, drejtoresha e ZVAP i kthehet ashpër Helidon Bushatit: Servir fakte ose do të përballesh me organet kompetente

Numri një në listën e PD për qarkun e Shkodrës, Helidon Bushati, ditën e sotme.

Fasada e Ramës dhe Manastirliut me vaksinimin në Shkodër, ja çfarë ka mbetur pas largimit të tyre

Fasadat janë të njohura për qeverinë dhe ajo nuk heziton t’i shfaqë në çdo dalje.

Rama në Shkodër në faj para qytetarëve, lëvizjet e “dobëta” për t’u mbushur mendjen për ta votuar

Edhe pas 8 vitesh qeverisje, Edi Rama ju dëshmoi shkodranëve se për këtë qytet jo.

Lista Basha, “mishërimi” i kandidatëve që dje punuan kundër PD, sot kanë nisur të ndajnë pushtetin ende pa fituar. Profili i “errët” që i fshihet votuesve

Lista Basha për Shkodrën edhe në këto zgjedhje nuk ishte asgjë më shumë sesa një.

Edhe pse kandidat për deputet, Benet Beci vijon qokat si drejtor i KESH

“Drejtori i përjetshëm” Benet Beci, që ndonëse zyrtarisht kandidon për deputet, në krahun vijon të.

“Emigrantët politik” që Rama i mori nga Tirana dhe “i plasi” në Shkodër, ja ç’kanë “katranosur” bërë këto ditë

“Emigrantët politik” që Edi Rama ju dorëzoi në duar Shkodrën për zgjedhjet e 25 prillit,.

Shkodra e varfër? Patjetër. Po përse nuk flet Helidon Bushati për Voltanën dhe Filip Vilen?

Të besuarit e Lulzim Bashës ende nuk e kanë kuptuar misionin e tyre, përballë një.

“Plani” i Voltanës për t’i rënë në sy Bashës, a do t’ia dalë t’i hedhë “hi syve”?

Voltana Ademi ka zgjedhur përmbytjet si formën më të mirë për t’i përdorur si gur.