Ekskluzive/ Burimet: Basha djeg përfundimisht Voltanën, ja arsyet

Lulzim Basha ka vendosur te “djege” alternativen e Voltana Ademit per te rikandiduar per nje.

Pritet të kandidojë për Bashkinë Shkodër, Valdrin Pjetri merr lajmin e keq

Megjithe promovimin qe po i ben vehtes ne keto jave te para te detyres se.

Mashtrimi i Voltanës/ E hëna pushim nga Pashkët, ajo gënjen publikisht sikur po pastron qytetin në Ditën e Tokës

2 ditë më parë në rrjetet sociale u shfaq kjo fotografi, në të cilën shihej.

Ekskluzive/ Pesë kandidatët për të marrë drejtimin e Spitalit Rajonal Shkodër

Mjeku kirurg Besmir Grizhja, Neurologu Genc Nurja, Shkëlzen Sylgjekaj, Lush Marku dhe Senad Halluni janë.

E paralajmëruam/ Shkarkohet me ceremoni drejtoresha e Spitalit Shkodër

Nje tjeter drejtuese eshte bere Kurbani i radhes i Edi Rames dhe Ogerta Manastirliu. Ato.

E fundit/ Tronditet Shkodra! Atentat me armë zjarri ndaj dy vëllezërve

Një ngjarje e rëndë është regjistruar orët e para të paradites së sotme në Shkodër..

A do të jetë Valdrin Pjetri, një Çesk Millje i dytë që fle në zyrë? Këto dështime spektakolare flasin vetë

Po vjen në Shkodër si i zgjedhuri i Ramës për tu ulur në karrigen e.

Policia e tërhoqi zvarrë si qen, ja historia e dhimbshme e shkodranit

55 vjeçari Gjergj Çuni i cili u bë një personazh i njohur gjatë protestes së.

Skandali, spitali i Shkodrës pa masa për raste zjarresh. Drejtoresha fshihet dhe i kërkon zjarrfikëses ta bëjë publik rastin

Një skandal i vërtetë mund të quhet ajo që ndodh në spitalin rajonal të Shkodres,.

“Po bëhemi gazi i botës”, e turpshme se si Voltana Ademi e ktheu stadiumin Loro Boriçi

Në stadiumin që kërkon të menaxhojë Voltana, nuk shkon as fshesa. Padiskutim mund të quhet.