Belinda Balluku vijon të mbajë peng By pass-in e Shkodrës, ja të gjithë pengesat ska.ndaloze të projektit

Përse po i fshihet përgjegjësive të saj ministria e Infrastrukturës dhe energjitikës dhe vetë titullarja.

Shifrat/ Si ia certifikuan socialistët Voltana Ademit dështimin spektakolar, pasqyra financiare sho.kuese

Ja votuan me 36 vota pro duke i shkuar linjes se saj, por socialistet shkodrane.

“Po na shkë*dhen dinjitetin”. “Fëlliqet” në mbledhje Voltana Ademi, VIDEO po thyen rrjetin, turp e faqja zezë

Një fjalim që nuk mund ta kalonte pa u vënë re, është mbajtur natën e.

‘Dhuratë’ qeveritare për turistët në Shkodër, dyfishim të biletave në Kalanë Rozafa dhe muzetë, ja rrëfimet e tyre

Një skandal i vërtetë është shënuar nga drejtoria rajonale e monumenteve të kulturës në Shkoder.

Dështuan në 2019 por janë në pikëpyetje edhe për 2020. Ku dështoi qeveria në Shkodër

Dështimet e qeverisë në vitin që lamë pas në raport me Shkodrën ishin të shumta,.

Frikë nga Vettingu? Priten tjera dorëheqje nga sistemi i drejtësisë në Shkodër

Viti që sapo kemi nisur do të jetë ndër më të ethshmit sa i përket.

Dhurata që Voltana Ademi i bëri të vetëve më 31 dhjetor, tender disa milionësh për kompaninë që…

Pasi nuk i dolen 364 ditet e 2019-es, zgjodhi pikerisht te 365-en e saj per.

Vitin e ri 2020 e nisin në Vetting 10 gjyqtarë të Shkodrës (emrat)

4 gjyqtarë të gjykatës së Shkodres, dy të Pukës dhe 4 prokurorë të prokurorisë së.

Edhe këtë herë me fasada/ Testi i madh i Voltana Ademit më 30 dhjetor, ja ç’pritet të ndodhë në Këshillin Bashkiak

Bashkia e Shkodres dhe vete Voltana Ademi do te dale ne testin me te rendesishem.

Historiku/ 2019-a, viti ka.tast.rofë për PS-në e Shkodrës, si u kat.an.disën të majtët në kryeqendrën e Veriut

Dështimi që pësuan socialistët e Shkodres në 2019-en, mund të cilësohet si një prej dështimeve.