Enver Hoxha u nxorri qumështin e nënës shqiptarëve nga hundët, po nëna e tij ka qenë edhe më e ligë: Nuk ka pasur femër si ajo

Gjylo Hoxha, pa të ngjashmen e vet me femër shqiptare! Gjylo, bashkëshorte e Mulla Halit.

E ftuar ne emision Rita Lati thu mbon Agron Llakajn dhe Behar Meren

Mbrëmja e djeshme, emisioni “Soirée” i ishte dedikuar të gjithë vlonjatëve. Të ftuar në emision.

A v.des njeriu duke u ma.sturbuar, ja çfarë thonë mjekët

Një adoleshent nga Brazili v.diq duke ma.sturbuar. Plot 42 herë ishte vetëkënaqur ai brenda një.

Nuk keni parë asgjë! Shikoni vilën e Shkelzen Berishës dhe Armina Mevlanit. Një kështjellë e vërtetë

Deri më sot, nuk ka dalë asnjë që të ketë vilën dhe shtëpinë më të.

“O ma, sa herë e bën me babin ti?”: djali 12 vjeçar vë në siklet të emën!

Një nënë ka mbetur e shtangur nga pyetja e papritur që i ka bërë djali.

Saimir Kodra: Ika nga Top Channel për lekë, ja si pagova kredinë me rrogën e Agon-it

Ka disa vite që ka ndodhur, por largimi i tij nga televizioni kombetar Top Channel.

“Askush nuk iu nxjerr sipër ujit pa ta pirë lëngun”, letra e një gruaje drejtuar 17-vjeçareve po thyen rrjetin

“Letra” e një gruaje dërguar sot në redaksinë e JOQ Albania, ka marrë me mijëra.

Del l.ajmi i rende për shqiptarët, ligji i ri sjell s.urpriza jo të mira

Ministria e Punëve të Brendshme të Gjermanisë e pranon, se hyrja në fuqi e ligjit.

Nga shkëlqimi i saj deri tek rënía, jeta plot me dràma e ‘Hyrremit’

Aktorja Meryem Uzerli është padyshim ndër më të suksesshmët në Turqi e që sot e.

Nuk kam bukë për fëmijët! Zani Çaushi kërkoi lirimin, ja çfarë i tha drejtori i bu.rgut Zanit

Ish- kreu i bandës së Vlorës, Zani Çaushi ka kërkuar lirimin me kusht dhe pritet.