Habit ministrja e Kulturës: Nuk isha në dijeni për shembjen e Teatrit

Ministrja e Kulturës Elva Margariti ka deklaruar mbrëmjen e sotme se nuk kishte dijeni për.

Ju ka zënë ngërçi? Shkencëtarët të al.armuar: Mos e neglizhoni, mund të jeni prekur nga …

Së fundmi mjeket kanë vënë re një tjetër shenjë tek pacientët me Covid, ndjesia e.

Ju ka zënë ngërçi? Shkencëtarët japin al.armin: Mos e neglizhoni, mund të jeni prekur nga …

Kohet e fundit mjeket kane vënë re një tjetër shenjë tek pacientët me Covid, ndjesia.

‘Breshër koronavirusi’/ Njerëzit mbyllen në shtëpi nga frika, ja pamjet

Fenomeni  i çuditshëm ka ndodhur në Montemorelos të Meksikës, ku mediat raportojnë se banorët kanë.

Ak.sidentohet Aurela Gaçe, këngëtarja nxjerr pamjet: Çunat ma bënin me shenjë…

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe është përfshirë në një ak.sident automobilistik dhe lajmin e ka.

“Nuk ndihem i tra.dhëtuar sepse secili varet nga këmbët e veta”, Budina flet hapur: Ja çfarë më thanë shumë socialistë pas shembjes së teatrit

Regjisori i njohur Edmond Budina ishte i ftuar në emisionin “Pasdite me Xhaxhiun” në Fax.

Si e shiti vetën Rudina Xhunga tek Rama për një pronë në bregdet…

Ishte Monika Kryemadhi ajo qe zbuloi pronat ne bregdet qe kan marr Rudina Xhunga dhe.

Nuk ka ndodhur kurrë/ Kë.rcënohet me jetë kryeministri shqiptar dhe familja e tij

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka publikuar diten e sotme një k.ërcënim nga.

Shqiptarja ne hall: U martova se burri me mban babain me leke, por ne Itali me ka hyre vetja ne qef, dua divorcin sepse burri nuk me

Jam nje zonje 36 vjec nga nje fshat i vogel i shqiperise qe nuk po.

Artan Hoxha jep paralajmërimin e fortë njerëz bëni kujdes, kam fri.kën e këtij lajmit

Gazetari Artan Hoxha ka komentuar propozimin e kryeministrit Edi Rama për legalizimin e ka..nabisit. Sipas.