Flasin shoqet e Enisa Dodës, 17-vjeçares që u mbyt në Velipojë: Edhe ne ishim me motor, na u zhduk nga sytë…Indriti na tha…

Shoqet e Enisa Dodës, 17-vjeçares që u mbyt në Velipojë, kanë rrëfyer se gjithçka që.

Gabimi që bëjnë çiftet gjatë marrëdhënies in.time, ja çfarë nuk dini për…

Në ndryshim nga metodat e tjera kontraceptive si pilulat apo spiralja, kondomi është e vetmja.

Kërkon të zgjidhë hallet e shqiptarëve, pedagogu i zbulon veprimin e tu.rpshëm Eni Çobanit

Studiuesi Vladimir Kola ka publikuar së fundmi një tjetër plagjiaturë. Këtë radhë bëhet fjalë për.

Ky ka qenë burri i Eli Farës, a e dini pse nuk u martua më?

Pothuajse asnjëherë nuk e kemi parë këngëtaren Eli Fara në krah të ndonjë mashkulli, qoftë.

TRA.GJEDI E DYFISHTË nga COVID/ Vd.es në moshë të re specialisti i Arsimit në Tiranë, bashkë me të edhe e ëma

Një tra.gjedi e dyfishtë raportohet nga Tirana. Ka ndërruar jetë në moshën 40-vjeçare si pasojë.

Burri i shkruan gruas se do shkonte në hotel me sekretaren, ‘ha.kmarrja’ e saj ishte briliante. Do shkriheni

Historia e këtij çifti mund t’ju duket e njohur, por ‘ha.kmarrja’ e gruas jo. Ky.

Bebi zbulon të vërtetën e hidhur të nënës kur pinte qumësht, rasti i jashtëzakonshëm po mahnit mjekët

Pas lindjes së fëmijës, ushqimi i fëmijës me qumësht gjiri është një nga momentet më.

Kishte një dhimbje prej kohësh, gruaja shkon te doktori dhe merr vesh sëmundjen e t.merrshme

Spesh prek femrat. Por ka simptoma që vijnë herët dhe të japin mundësi të kesh.

Fatos Nano u marros pas saj që 24 vjeç, pas 27 vitesh u ndanë. Si dukej kur ishte e re Rexhina Nano

Gruaja elegante me sharm e finesë që shihni në këtë foto më poshtë është Rexhina.

Nga dh.imbjet, mendoi se kishte gurë në v.eshka, vajza bën zbulimin e t.merrshëm

Një grua shkoi në spital pasi mendonte se nga dhimbjet qe ndiente, mund te kishte.