Arrihet marrëveshje Shqipëri- Greqi, sot deri në orën 22:00 do të lejohen të kalojnë…

Arrihet një marrëveshje mes palëve, Shqipëri- Greqi, sipas të cilës sot deri në orën 22:00.

“Burri im punon shumë, ai nuk di të bëjë s*ks”, gruaja e martuar gjen dashnor dhe…

E dashur Deidre, Bëra s.e.ks si e ç.mendur kur isha me pushime, por jo me.

Covid u mori jetën, Pjerin Ndreu bën dedikimin prekës për 2 miqtë e tij: S’kam fjalë me përshkru dhimbjen që kam… (Njëri pedagog, tjetri zyrtar i PS- MESAZHI)

Kryetari i Bashkisë së Lezhës, Pjerin Ndreu, ka bërë një dedikim prekës për ndarjen nga.

Këto shenja tregojnë se burri bën s*ks edhe me dikë tjetër përveç jush, kjo e fundit e zbulon fare

Qellon qe mendojmë se po jetojmë një histori të mrekullueshme dashurie, por në realitet ne.

Ja çfarë pritet të ndodhë në Shqipëri orët e ardhshme

16 Gusht 2020″ moti do të jetë me kthjellime përgjatë bregdetit dhe zhvillime të vranësirave në.

SPAK i sèkuestroi automjetet, Ndroqi merr helikopterin për të shkuar nga një plazh në tjetrin (VIDEO)

Biznesmeni Ylli Ndroqi është filmuar duke udhëtuar me helikopter privat nga plazhi i Jalës drejt.

Djali shkoi mbrëmë në një nga pub-et e njohura, kur përfundoi në shtëpi u sh.okua

Një djalë 30 vjeç, i cili ishte de.hur pas një feste, u zgjua mëngjesin e.

Bleu një unazë të vjetër në treg, nuk e mendonte kurrë se do t’i ndryshonte jetën

As nuk e kishte menduar! Një unazë prej diamanti, por e thjeshtë në llojin e.

Çudirat s’kanë fund, qytetarët shtrojnë banket pranë varrezave

Me të vërtetë e pazakontë! Kanë zgjedhur një vend jo të zakonshëm për të bërë.

Burri Qan Me Zë Në Ditën E Dasmës, Ajo Që Ndodhi I Ka Për*Lotur Të Gjithë. Nuk Kemi Fjalë…

Elizabeth dhe Scott u takuan disa vite më parë. Ata ishin shumë të dashuruar. Kështu.