Donte të martohet me të bijën, por i japin vjehrrin. Ngjarja e rrallë ka ndodhur në…

Ishte organizuar gjithçka në detaje dhe dasma shkoi për mrekulli, por kur cdo gje mbaroi,.

“Më kapi dhe më çoi tek cepi i pallatit”, e bukura Valbona Selimllari e përl.otur flet per ngjarjen e fr.ikshme

Ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shikojmë në ekran si një figurë paqësore dhe të qeshur,.

Situate kaotike në spitalin e Shkodrës, ja ç’po ndodh

Edhe sot qyteti i Shkodrës ndodhet në një situatë kaotike e ardhur si pasojë e.

Ja sa të infektuar kishte në Shqipëri brenda 24 orëve të fundit

Janë 143 raste të reja dhe 6 viktima në 24 orët e fundit në vend.

Hap g.ropën për gruan, por bie vetë brenda! Historia e pab.esueshme e burrit xheloz

Kot nuk thonë, mos i bëj g.r.opën tjetrit, se bie vetë brenda! E kështu i.

“Në fillim harronte emrat e më pas…”, historia fa.tale e 31-vjeçarit, çfarë i ndodhi nga kunjat e veshëve

Gjithnjë e më shumë po shtohen rastet që vërtetojnë thirrjen e mjekëve se kunjat nuk.

Djem e vajza shkojnë të darkojnë, menaxheri i restorantit u ngatërron shishen e verës. Ndodh e papritura

Në një restorant të Manchesterit në Angli, kamarierëve për pak u pushoi zemra nga ajo.

Harrojeni dentistin, kjo mënyrë do ju bëjë që dhëmbët tua kenë zili të gjithë

Pastërtia e njeriut nis nga goja! Ajo eshte tejet e rendesishme pasi ndihmon edhe në.

Sander Lleshaj: Shtyni planet e udhëtimit për në Greqi ose prisni në fshatrat afër, do vendosim postoblloqe në…

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar për situatën në Kakavijë, teksa pranon se gjendja.

“A do pajtohesh me Agron Llakajn?”, Rudina Dembacaj ben reagimin që s’e priste askush

Ata bënë bujë pasi i dhanë fund bashkëpunimit të tyre. Kohë më parë në media.