Deklarata ‘bo.mbë, sk.andali në QSUT: Marrin 1.5 mln lekë për të thënë se vd.iq nga virusi! Ja çfarë pritet të ndodhë në nëntor

Skepticizmi dhe mosbesimi i shifrave të koronavirusit është i madh në të gjithë botën Edhe.

Irma Libohova rrëfen momentin e dobësisë: I thashë burrit ma jep atë helm ta pi, ja çfarë bëri ai…

Thotë me bindje se nuk do të heqë kurrë dorë nga muzika. Do jetë në.

Nuk i zinte gjumi prej vitesh, kur hapin tavanin s’u b.esojnë syve kur shohin …

Raste të tilla janë të përhapura shumë dhe siç duket nuk paska surprizë më të.

Burri i thoshte gruas se çdo ditë shkonte në punë, por jo… Ajo zbulon se e vërteta ishte sh.okuese

Sinqeriteti është a.rma e fortë e kujtdo, e cila të nxjerr nga situatat edhe më.

E dini pse letra e aluminit në njërën anë shkëlqen e në tjetrën jo? Ja si duhet ta mbështillni ushqimin

E përdorni letrën e aluminit? Ka hyrë masivisht në përdorim në kuzhinat shqiptare. Mund ta.

Arr.estohet këngëtari i njohur, mblodhi në një lokal 120 persona

Arre.stohet në Kosovë këngëtari Korab Jetishi, i biri i artistit të njohur, Shkëlzen Jetishi. Mësohet.

Vajza shkon për një intervistë pune, pronari i ngre kurthin që e la pa mend

A e dini se ka edhe pronarë që shohin tek punonjësit e tyre dhe aplikantët.

Peshkatari nga Fieri shkon të peshkojë, i bie në rrjet diçka që e sh.okoi

Nuk ndodh gjithmonë të dalësh i kënaqur nga peshkimi. Por ka edhe raste si ky.

Po shëtisnin në oborrin e tyre dhe diçka u tërhoqi vëmendjen, kur e panë nga afër s’u b.esonin syve

Ka gjëra në jetë që duken të destinuara për ne. Një çift amerikan ka pasur.

Banka e njohur bën veprimin e pab.esueshëm, u fal borxhet klientëve dhe…

Nje banke e njohur ne Kanada, ka fshirë borxhin e kartave të kreditit të klientëve.