E bënte fshehurazi nëpër celularët tuaj, o Zot, gjobitet gjigandi Apple

Nje zbulim befasues eshte bere nga autoriteti i Konkurrencës në Francë i cili ka gjobitur.

Mijëra zyrtarë të lartë në p.ër.gjime, zbulohet s.ka.ndali. Si u futen “veshët” në Whatsapp

Përmes shërbimit të mesazhit, Whatsapp sipas një agjencie lajmesh janë përgjuar qeveri dhe ushtri në.

E përdorni GIF në Whatsapp? Mund t’ju ndodhë kjo e keqe

Aplikacioni aq shume i perdorur edhe nga shqiptaret, WhatsApp ka rregulluar një problem me sigurinë.

E përdorni aq shumë, tani Whatsapp ka disa ndryshime që duhet t’i mësoni

Eshte programi ndoshta me i perdorur nder shqiptaret. E ne ndoshta do të habiteshim po.

Ndryshime të mëdha, Twitter dhe Facebook marrin vendimin bo.mbë

Twitter dhe Facebook duket se i kanë shpallur luftë Kinës. Tëitter tha se hoqi 936.

Turbullohet rrjeti global, bie Instagram

Instagram ka rënë në shumë vende të botës. Sipas DoënDetector, problemet kanë nisur rreth orës.

Ndryshim madhor i Instagram, vjen opsioni që e prisnim të gjithë

Ndryshime të mëdha në Instagram. Nëse do të kujtonim fillimet e aplikacioit, do ta kuptonit.

Apple kapet në befasi, i rrjedhin fotot e “iPhone 11 Max”

Megjithëse 5 muaj gjithsej larg eventit të shtatorit, një analist teknologjik ka arritur të marrë.

E përdorim të gjithë dhe na zgjidh punë, WhatsApp ndryshon rrënjësisht diçka

Një lajm i mirë për të gjithë ne përdoruesit e gjigandit të komunikimit. Whatsapp njofton.

Po shkarkohet gati nga të gjithë, ky është aplikacioni që mund të nxjerrë Instagramin jashtë loje

Me sa duket Instagramit i erdhi fundi! Aplikacioni ‘’Tik Tok’’ është duke konkurruar fortë ‘’Instagramin’’..