Ndryshojeni tani urgjent kodin e FB, arsyeja nuk do ju pëlqejë

Ju e dini tashmë se kodet e llogarive që keni në rrjetet sociale duhen ndërruar.

Lamtumirë makinat me naftë, Komisioni Europian jep njoftimin e rëndësishëm

Makinat që funksionojnë me lëndë djegëse naftë duket se shumë shpejt do të dalin nga.

Lajm i fundit/ Bie Facebook dhe Instagram

Aplikacionet aq të përdorura nga qytetarët në mbarë botën Facebook dhe Instagram janë jashtë shërbimit.

Vjen lajmi bombë, ja çfarë pritet të ndodhë nesër

Ishte paralajmëruar se do të ndodhte, por sapo u konfirmua se një asteroid gjigant i.

Bie WhatsApp në mbarë botën, ç’po ndodh me aplikacionin tani?

Aplikacioni Whatsapp po përjeton bllokime dhe ndërprerje në të gjithë botën. Një numër i madh.

Lajme të këqija, WhatssApp do t’ju çmendë me “tekat” e reja

WhatApp ka vendosur që të bëjë disa rregullime të reja së fundmi dhe tashmë ka.

Vjen lajmi i shumëpritur, Apple sjell surprizën e 2019 për iPhonë!

Lajme të mira duket se vijnë nga Apple lidhur me iPhon-ët e rinj të 2019..

Whats App vjen ndryshe këtë vit, ky opsion do t’ju pëlqejë të gjithëve

Shërbimi i mesazheve WhatsApp ka nisur përditësimin e tij të parë të vitit për përdoruesit.

Bëhuni gati! WhatsApp lëshon funksionin e ri që do t’iu lehtësojë jetën. Mësoni si ta instaloni

Zhvilluesit e WhatsApp kanë inseruar në versionin beta për Android, një funksion të ri për.

Njoftimi i rëndësishëm, ja telefonat Samsung që “do dalin jashtë loje”

Një detaj me rëndësi tregon se Seria S6 e telefonave të Samsung, modelet Galaxy S6,.