WhatsApp sjell një ndryshim të ri, tani e keni ju në dorë…

Programi më i përdorur për shkëmbimin e mesazheve elektronike ka paraqitur një ndryshim të ri..

Facebook bën shpikjen më të fundit, shkencëtarët dalin kundër

Inxhinierët e rrjetit social më të madh në botë kanë bërë shpikjen më të fundit..

E dini cilat aplikacione vjedhin fjalëkalime në Facebook

Ekspertët e sigurisë kompjuterike kanë zbuluar një problem të ri, të quajtur GhostTeam, në së.

Ndërtohet raketa që do t’i çojë njerëzit në Mars, ja kur do vihet në përdorim

Udhëtimi në hapësirë është një ëndërr e lashtë e njerëzimit, e kthyer në realitet vite.

“Besnik i superveturave”, McLareni nuk planifikon modele SUV

Duket se britanikët do t’i mbeten besnikë superveturave dhe nuk planifikojnë të rivalizojnë italianët dhe.

A do udhëtoni këtë vit? Ju tregojmë si të gjeni fluturime më të lira

Nese keni ndermend te udhetoni kete vit jashte shtetit, eshte mire ti hidhni nje sy.

Nga 1 janari, WhatsApp nuk do të punojë në këta telefona

Me nisjen e vitit të ri, një nga aplikacionet më të përdorura edhe për shqiptarët,.

Mbyllet Facebook-u!

Përdoruesit e Facebook në mbarë botën po raportojnë se po hasin probleme për t’u lidhur.

Rreziku me ‘’Wi-Fi’’e lokaleve, ja çfarë mund t'ju ndodhë

Eshte e sigurte qe sapo ulemi ne nje lokal apo restorant, para se te porosisim,.

Mendohuni mirë para se të blini iPhone-n e ri, ja problemet dhe çmimi shokues (foto)

Telefoni i zgjuar më i shtrenjtë i Apple-it, iPhone X që kushton mbi 1.000 paund,.